Totem Runner v1.0.1 Mod Apk Sınırsız Dönüşüm Hileli İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Totem Runner v1.0.1 Mod Apk Sınırsız Dönüşüm Hileli İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

4 Şubat 2016 Perşembe

Totem Runner v1.0.1 Mod Apk Sınırsız Dönüşüm Hileli İndirTotem Runner v1.0.1
Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınız ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz sürükleyici bir aksiyon ve ilerleme oyunu olan Totem Runner ile çeşitli maceralara atılmaya hazır mısınız?

Kötü niyetli bir karanlık dünyanın üzerine çökmüştür ve bu noktada cesur bir savaşçı yükselmektedir. Korkusuz ve her daim savaşa hazır olan bu kahramanı yöneteceğiniz oyunda sahip olduğumuz birçok farklı yetenek bulunmaktadır.

Kahramanımız sahip olduğu mistik güçleri sayesinde düşmanlarını boynuz darbeleriyle yok edecek azgın bir gergedana, ölümcül tehlikelerin üzerinden uçabilen korkusuz bir kartala ve tüm düşmanlarına korku salan ölümcül bir ejderhaya dönüşebiliyor.

Uzun soluklu bir macerada özel güçlerinizi kullanarak düşmanlarınızı alt ederek yolunuza devam etmeniz gereken Totem Runner, her mobil oyuncu tarafından denenmesi gereken oyunlardan bir tanesi.

Fantastik bir aksiyonun, akıl almaz ortamların ve inanılmaz bir yolcuğun sizleri beklediği Totem Runner'da yerinizi alarak dünyayının üzerine çöken karanlıkları dağıtmaya hazır mısınız?


android oyun, android oyun indir, totem runner hile apk, totem runner para hile apk, totem runner altin hile apk, totem runner mod apk, totem runner 1.0.1 mod apk, totem runner hack, totem runner para hile, totem runner altin hile, totem runner 1.0.1 apk hile, totem runner 1.0.1 apk mod, totem runner 1.0.1 hack apk, totem runner 1.0.1 para hile indir, totem runner 1.0.1 altin hile indir, totem runner 1.0.1 android hile, totem runner 1.0.1 apk hack, totem runner 1.0.1 hile indir, totem runner 1.0.1 sinirsiz para, totem runner 1.0.1 sinirsiz altin, totem runner apk hack, totem runner apk hile, totem runner dönüşüm hile
görüntü

bilgi
adı
 Totem Runner
sürümü
 1.0.1
boyut  49M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasını indirin ve kurun.
2. Oyunu açın.


Ne Hilesi Var?
• Full version activated.
• Unlimited transforms.

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: