Subway Surfers v1.6.0 Mod Apk Sınırsız Coins Hileli İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Subway Surfers v1.6.0 Mod Apk Sınırsız Coins Hileli İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

7 Haziran 2016 Salı

Subway Surfers v1.6.0 Mod Apk Sınırsız Coins Hileli İndirSubway Surfers Hile Apk İndir
Subway Surfers HİLE APK , Android cihazlarınıza hemen aşağıdan ücretsiz ve hileli olarak indirip oynayabileceğiniz oldukça keyifli android sonsuz koşu oyunudur!

Oyunda amacınız köpeğiyle birlikte oyundaki kahramanımız Jake'i kovalayan polis memurundan kaçarak, toplayabileceğiniz kadar yüksek puan toplamaktır.

Renkli ve etkileyici 3 boyutlu grafikleri, akıcı animasyonları ve sürükleyici müzikleri sayesinde oyuncuları mobil cihazları başına hapseden Subway Surfers, boş zamanlarını keyifli bir şekilde geçirmek isteyen tüm kullanıcıların akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde yer alması gereken oyunlardan bir tanesidir.

Yer yer tren rayları üzerinde yer yer de trenlerin üzerinde sizi kovalayan polisten kaçmaya çalışacağınız oyun içerisinde yer alan farklı güçlendiriciler sayesinde bir roket sırt çantası takarak veya sörf tahtasına binerek çok daha hızlı kaçabilirsiniz.

Oyunda topladığınız altınlar yardımıyla yeni karakterler açtırabilir ve karakterinizin özelliklerini geliştirebilirsiniz.

Facebook entegrasyonu sayesinde oyunu oynayan arkadaşlarınızın yaptığı yüksek puanları görebilir ve arkadaşlarınızı geçmek için daha çok hırslanabilirsiniz.

Subway Surfers'ı hemen indirerek heyecanlı ve eğlenceli bir kaçış oyunu içerisinde yerinizi alarak, hem arkadaşlarınız hem de dünya üzerindeki birçok oyuncuyla en yüksek puanı alma konusunda sürükleyici bir yarışa başlayabilirsiniz. Hemen aşağıdan coins hileli olarak indirip oynayabilirsiniz!
görüntü
bilgi
adı
 Subway Surfers
sürümü
 1.6.0
boyut  58M
dil  İngilizce
indirme linkleri
KURULUM:
1. Apk indirin ve kurun!

2. Oyunu açın!

NE HİLESİ VAR?
Her şey var!

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: