SnapTube Apk İndir v4.5.2.8504 Full - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

SnapTube Apk İndir v4.5.2.8504 Full - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

28 Haziran 2016 Salı

SnapTube Apk İndir v4.5.2.8504 Fullsnaptube apk indir
SnapTube 4.5.2.8504
SnapTube Youtube Downloader HD internete bağlı olmasan bile herhangi bir Youtube videosunu kolayca ve hızlıca indirmeni sağlayan basit bir uygulama.

Bu uygulama kendi listesinin 11 alt kategorisinden de arama yapabileceğin ve bir çok arama seçeneği olan bir uygulama. Üstelik bu uygulama sayesinde popüler videoları, en çok izlenen videoları ve günün tavsiye edilen videolarını da kolayca bulabilirsin.

Herhangi bir listeyi ya da videoyu aramak sanatçının ya da şarkının ismini yazmak kadar kolay. Arama sonuçlarına ulaştığında, videoyu oynatabilir ya da direk cihazına indirebilirsin.

Videoyu indirdiğinde, hangi kalitede indirmek istediğini de seçebilirsin, böylece cihazında istediğin kadar yer kaplar. Sadece ses dosyalarını da indirebilirsin ki bu seçenek özellikle bir albüm ya da şarkıyı kaydetmek istediğinde oldukça pratik.

Tüm indirme seçeneklerinin yanı sıra, SnapTube YouTube Downloader HD sayesinde YouTube uygulamasında olduğu gibi kanallarını yönetebilirsin. Bu yüzden bu uygulamayı resmi YouTube sayfasına bir alternatif olarak videolara ulaşmak ve sorunsuzca indirmek için kullanabilirsin.
görüntü
snaptube apk indir
snaptube apk indir
bilgi
adı
 SnapTube
sürümü
 4.5.2.8504
boyut  5M
 İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasını indirin ve kurun.

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: