Smart Booster Pro 6.0 - Ram Temizleme Apk Full İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Smart Booster Pro 6.0 - Ram Temizleme Apk Full İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

8 Şubat 2016 Pazartesi

Smart Booster Pro 6.0 - Ram Temizleme Apk Full İndirSmart Booster Pro 6.0
Smart Booster FULL, Android  cihazlar için geliştirilmiş olan ve kullanıcılara performans artırma ve çöp dosya temizleme konusunda yardımcı olan bir Android hızlandırma uygulamasıdır.

Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir uygulama olan Smart Booster - Free Cleaner kullanıcılara 4 farklı konuda yardımcı olmakta. Uygulama RAM güçlendirme özelliğiyle tek dokunuşla Android cihazınızın daha verimli çalışmasını sağlıyor. Kullanıcılar uygulamanın widgetini kullanarak kolay ve hızlı bir şekilde Android cihazlarının bellek performansını artırabiliyorlar. Uygulama bu işi düşük önceliğe sahip olan Android uygulamalarını sonlandırarak gerçekleştirmekte. Ayrıca uygulamanın bu özelliği yapılandırılabilmekte ve belli RAM tüketimine sahip uygulamaları öncelik seviyelerine göre otomatik temizleyebilmekte.

Smart Booster PRO hızlı bir RAM temizleme sistemine de yer veriyor. Bu özelliği kullanarak Android cihazınızda yüklü olan uygulamaların daha rahat çalışabilmeleri için onlara yer açabiliyorsunuz. Smart Booster - Free Cleaner hafıza kartınızın depolama alanını gereksiz dosyalardan arındırmanıza da yardımcı oluyor. Uygulamanın çöp dosya temizleme özelliği sayesinde SD kartınızdaki gereksiz dosyalar ayıklanıp silinebilmekte.

Smart Booster PREMIUM içerisinde yer alan gelişmiş görev yöneticisi uygulamalarınızı yedeklemenize veya kullanılmayanları kaldırmanıza yardımcı oluyor. Ayrıca dilediğiniz uygulamayı SD kartınıza da taşıyabilmektesiniz. Smart Booster - Free Cleaner pil ömrünüzü artırmak için nadir kullanılan uygulamaları uyku moduna alabiliyor. Smart Booster - Free Cleaner ile otomatik başlayan uygulamaları tespit edebilmektesiniz.


smart booster apk, smart booster 6.0 apk, smart booster indir, smart booster full apk, smart booster android, smart booster, smart booster 6.0 full apk, smart booster 6.0 apk download, smart booster 6.0 apk indir, smart booster 6.0 apk full, smart booster 6.0 apk ful, smart booster 6.0 hack, smart booster 6.0 premium, smart booster 6.0 full sürüm, smart booster 6.0 android full, smart booster 6.0 android download, smart booster apk indir, smart booster apk download, smart booster full sürüm, smart booster android full, smart booster android download, smart booster apk full, smart booster android indir, smart booster marshmallow full apk, smart booster apk, smart booster full apk, smart booster 6.0 apk, smart booster 6.0 apk indir, smart booster 6.0 apk download
görüntü

bilgi
adı
 Smart Booster Pro
sürümü
 6.0
boyut  4M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasını indirin ve kurun.-Full Sürümdür.

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: