Screen Recorder Pro v.2.6.1 (Rootsuz) Full Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Screen Recorder Pro v.2.6.1 (Rootsuz) Full Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

2 Şubat 2016 Salı

Screen Recorder Pro v.2.6.1 (Rootsuz) Full Apk İndirScreen Recorder Pro v1.3
Android cihazınızın ekranında olup biten herşeyi video olarak kaydedin

Screen Recorder uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizin video ekran görüntülerini alabilmeniz için hazırlanmış ücretsiz bir uygulama olarak karşımıza çıktı. Herhangi bir kısıtlama ya da uygulama içi satın alma barındırmadığı için tüm işlevlerinden faydalanabiliyor, ekranınızda olup bitenleri kolayca çekebiliyorsunuz. Oldukça sade ve işlevsel bir arayüze sahip olan uygulama, göze pek hitap etmese de ekran görüntüsü alırken gözünüze hoş gelecek bir arayüze ihtiyaç duyacağınızı da sanmıyorum.

Uygulama maalesef sadece Android 5.0 ve üzeri işletim sistemlerinde çalışıyor ve herhangi bir root yetkisi gerektirmiyor. Zira 5.0'dan daha önceki Android işletim sistemlerinin ekran görüntüsü çekmek için gereken altyapıya sahip olmamaları uygulamanın da bu iş için en son sürüme ihtiyaç duymasına neden oluyor. Lakin günümüzde satılan pek çok cihazın Android 5.0'a sahip olması nedeniyle bir sorun yaşamanız pek de mümkün değil.

Kaydedilen ekran videoları, cihazınızın dahili hafızasına yahut SD kartına kaydediliyor. Daha sonra “ScreenRecorder-Pro/*” klasörü içerisinde kaydedilen tüm videoları bulabiliyorsunuz. Hem sesli hem de sessiz bir şekilde ekran görüntüsünü videoya alabilen uygulama, dilerseniz alınan bu kayıtları silmeniz için de gereken seçenekleri sunuyor.

Lakin performansı düşük veya donanım seviyesi kötü cihazlarda performans sıkıntılarının baş gösterebileceğini ve videoların düzgün çekilemeyeceğini de belirtmek gerekiyor. Bu sürecin en verimli şekilde gerçekleştirilmesi için cihazınızı temiz tutmayı ve arkaplandaki tüm uygulamaları kapatmayı unutmayın.
screen recorder pro apk, screen recorder pro 2.6.1 apk, screen recorder pro indir, screen recorder pro full apk, screen recorder pro android, screen recorder pro, screen recorder pro 2.6.1 full apk, screen recorder pro 2.6.1 apk download, screen recorder pro 2.6.1 apk indir, screen recorder pro 2.6.1 apk full, screen recorder pro 2.6.1 apk ful, screen recorder pro 2.6.1 hack, screen recorder pro 2.6.1 premium, screen recorder pro 2.6.1 full sürüm, screen recorder pro 2.6.1 android full, screen recorder pro 2.6.1 android download, screen recorder pro apk indir, screen recorder pro apk download, screen recorder pro full sürüm, screen recorder pro android full, screen recorder pro android download, screen recorder pro apk full, screen recorder pro android indir, screen recorder pro marshmallow full apk, screen recorder pro apk, screen recorder pro full apk, screen recorder pro 2.6.1 apk, screen recorder pro 2.6.1 apk indir, screen recorder pro 2.6.1 apk download
görüntü

bili
adı
 Screen Recorder Pro
sürümü
 2.6.1
boyut  6M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasını indirin ve kurun. Root gerektirmez.

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: