Retrica Pro v3.0.7 Apk İndir - Android Türkçe - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Retrica Pro v3.0.7 Apk İndir - Android Türkçe - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

10 Haziran 2016 Cuma

Retrica Pro v3.0.7 Apk İndir - Android Türkçeretrica pro apk indir
Retrica Pro v3.0.7
Retrica PRO APK fotoğrafınıza farklı filtreler eklemenize izin veren, Instagram gibi bir fotoğraf uygulamasıdır. Ancak Instagramın aksine Retrica size bu filtreleri gerçek zamanda eklemenize izin verir böylece bir fotoğrafı çekmeden nasıl olduğunu görebilirsiniz.

Retrica toplamda seksenden fazla 'vintage' dokunuşu olan farklı filtre içerir. Filtreler sepya, siyah beyaz, yumuşak vb. tonlarda olabilir. Her farklı tattan ve neredeyse her renkten filtre mevcuttur.

Bununla birlikte normal fotoğraflar çekerek Retricada bunları kolajlayabilirsiniz. Eğlenceli ve orjinal bir kompozisyon yaratmak için tek bir fotoğraf ya da ardarda dokuz snapshot çekebilirsiniz.

Retrica aynı zamanda size tripod kullanarak fotoğraf çekmeye izin veren yapay gölgeleme(Instagramdaki gibi) veya zamanlayıcı gibi farklı seçenekleri de içerir.

Retrica mükemmel bir fotoğraf uygulamasıdır. İOS'taki başarısından sonra kategorisindeki ana referans noktalarından biri olan uygulama şimdi de Android'de ve size çok güzel ve tamamen ücretsiz özellikler sunuyor.
görüntü
retrica pro apk indir

retrica pro apk indir
bilgi
adı
 Retrica Pro
sürümü
 3.0.7
boyut  35M
dil  Türkçe
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasını indirin ve kurun.


Pro Sürümde Neler Var?
-Tüm efektler açık

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: