Real Steel Champions 1.0.154 Mod Apk + Sd Hileli İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Real Steel Champions 1.0.154 Mod Apk + Sd Hileli İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

2 Şubat 2016 Salı

Real Steel Champions 1.0.154 Mod Apk + Sd Hileli İndirReal Steel Champions 1.0.154
En İyi Robotları Seçin ve Dövüşe Hazır Olun.

Real Steel Champions, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur. Popüler Real Steek World Robot Boxing oyununu biliyorsanız, bu da onun ikinci ve devam oyunu denilebilir.

Aslında iki oyunun da çıkış noktası Real Steel adlı bir sinema filmi. Filmi de Transformers ile Rocky birleşimi olarak nitelendirebiliriz. Yani robotların dövüştüğü bir dünyadasınız ve en güçlü robota sahip olan kazanıyor.

Oyunlar da bu konsept üzerinden geliştirilmiş. Ilk oyunda olduğu gibi burada da kendi şampiyon robotunuzu inşa etmeniz gerekiyor. Bunun için de en gelişmiş ve en güçlü robot parçalarını toplamanız gerekiyor. Savaşıp kazandıkça bu parçaları toplayabiliyorsunuz.

Filmden de hatırlayacağınız pek çok efsanevi robot da yine bu oyunda bulunuyor. Bununla birlikte oyunun grafikleri ise gayet etkileyici. Gelecekte geçen adeta mekanik bir dünyadasınız ve farklı farklı arenalarda dövüşüyorsunuz.

Özellikler:
    10 farklı arena.
    1000'lerce robot yaratma şansı.
    100'den fazla robot parçası.
    Filmdeki robotlarla oynama şansı.
    Turnuvalarda 20 dövüş.
    30 zorlayıcı görev.
    96 zaman dövüşü.

Tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz oyunda bazı elementleri isterseniz oyun içi satın almadan satın alabiliyorsunuz. Eğer siz de robot dövüşü seviyorsanız bu oyunu indirip denemelisiniz.


android oyun, android oyun indir, real steel champions hile apk, real steel champions para hile apk, real steel champions altin hile apk, real steel champions mod apk, real steel champions 1.0.154 mod apk, real steel champions hack, real steel champions para hile, real steel champions altin hile, real steel champions 1.0.154 apk hile, real steel champions 1.0.154 apk mod, real steel champions 1.0.154 hack apk, real steel champions 1.0.154 para hile indir, real steel champions 1.0.154 altin hile indir, real steel champions 1.0.154 android hile, real steel champions 1.0.154 apk hack, real steel champions 1.0.154 hile indir, real steel champions 1.0.154 sinirsiz para, real steel champions 1.0.154 sinirsiz altin, real steel champions apk hack, real steel champions apk hile, real steel champions elmas hile
görüntü

bilgi
adý
 Real Steel Champions
sürümü
 1.0.154
boyut  274M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk ve OBB dosyasını indirin.

2. com.reliancegames.rschampions isimli klasörü dahili hafıza/Android/obb klasörüne atın.
3. Apkiyi kurun ve oyunu açın.

Ne Hilesi Var?
- Sınırsız Para
- Sınırsız Coins 
 

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: