RAR for Android Premium v5.40 build 41 Apk İndir - Türkçe - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

RAR for Android Premium v5.40 build 41 Apk İndir - Türkçe - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

4 Temmuz 2016 Pazartesi

RAR for Android Premium v5.40 build 41 Apk İndir - Türkçerar for android premium apk indir
RAR Premium 5.40 build 41
Popüler dosya sıkıştırma ve açma yazılımının arkasındaki isim WinRAR tarafından geliştirilen RAR uygulaması ile Android akıllı telefonunuzdaki arşiv dosyalarını kolaylıkla açabilir, hasarlı rar ve zip dosyalarını onarabilirsiniz.

Bir süredir test aşamasında olan RAR uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcıları için özel olarak geliştirilmiş resmi uygulama olma özelliğini taşıyor. Dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı bulunan ve farklı formatlardaki sıkıştırılmış dosyaları kolaylıkla açabilen WinRAR yazılımının Android için geliştirilmiş sürümünde RAR, ZIP, TAR, GZ, BZ2, XZ, 7Z, ISO, ARJ, APK türündeki dosyaları mobil cihazınızdan açabiliyorsunuz.

Çoklu dil desteği sunan güçlü dosya sıkıştırma uygulaması RAR for Android ile arşiv dosyalarınızı hızlı ve sorunsuz bir şekilde açmanın yanı sıra akıllı telefonunuzdaki herhangi bir dosyayı kolaylıkla sıkıştırılmış dosya haline getirebiliyorsunuz. RAR formatını ayarlama, parola belirleme, sıkıştırma türünü belirleme, dosyayı partlar halinde sıkıştırma gibi RAR dosyanızı hazırlarken ihtiyaç duyacağınız tüm seçenekler sunuluyor. Bunların yanı sıra arşiv dosyalarının hasarlı olup olmadığını kontrol edebilir, hasarlı ise onar seçeneğini kullanarak düzeltebilirsiniz.

Basit ve kullanışlı arayüzü ile hem yeni hem de gelişmiş kullanıcılara hitap eden popüler rar uygulaması, telefonunuzun dahili ve harici depolama alanında duran tüm dosyaların bir listesini sunan dahili dosya gezgini ile geliyor. Birden fazla arşiv dosyasını tek bir seferde hızlıca seçebileceğiniz ve istediğiniz bir konuma çıkarabildiğiniz gibi, toplu olarak ta sıkıştırabilirsiniz.

RAR for Android, özelleştirme seçenekleri ve ek özellikleri ile en iyi dosya sıkıştırma uygulaması olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

RAR for Android Özellikleri:
    RAR, ZIP, ZIPX, BZIP2, LZMA ve PPMd formatında sıkıştırma
    RAR, ZIP, TAR, GZ, BZ2, XZ, 7z, ISO ve ARJ formatlarını açma
    Cihazınız için RAR’lı dosyaların açılma performansını gösteren WinRAR benchmark

Türkçe Dil Desteği
Dosyaları hızlı sıkıştırma ve açma
Arşivlemeden önce parola ayarlama
Kolay kullanılabilir dahili dosya gezgini

rar for android premium apk, rar for android premium 5.30 build 39 apk, rar for android premium indir, rar for android premium full apk, rar for android premium android, rar for android premium, rar for android premium 5.30 build 39 full apk, rar for android premium 5.30 build 39 apk download, rar for android premium 5.30 build 39 apk indir, rar for android premium 5.30 build 39 apk full, rar for android premium 5.30 build 39 apk ful, rar for android premium 5.30 build 39 hack, rar for android premium 5.30 build 39 premium, rar for android premium 5.30 build 39 full sürüm, rar for android premium 5.30 build 39 android full, rar for android premium 5.30 build 39 android download, rar for android premium apk indir, rar for android premium apk download, rar for android premium full sürüm, rar for android premium android full, rar for android premium android download, rar for android premium apk full, rar for android premium android indir, rar for android premium marshmallow full apk, rar for android premium apk, rar for android premium full apk, rar for android premium 5.30 build 39 apk, rar for android premium 5.30 build 39 apk indir, rar for android premium 5.30 build 39 apk download
görüntü
rar for android premium apk indir
rar for android premium apk indir
bilgi
adı
 RAR
sürümü
 5.40 build 41
boyut  4M
dil  Türkçe
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasını indirin ve kurun. 


Reklamsız Premium Sürümdür!

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: