LEGO Batman Gotham'ın Ötesinde v1.10.1 Mod Apk + OBB İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

LEGO Batman Gotham'ın Ötesinde v1.10.1 Mod Apk + OBB İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

13 Şubat 2016 Cumartesi

LEGO Batman Gotham'ın Ötesinde v1.10.1 Mod Apk + OBB İndirLEGO Batman Gotham'ın Ötesinde 1.10.1
Batman ve arkadaşlarıyla kainatı kurtarmak için savaşmaya hazır mısınız?

LEGO Batman: Beyond Gotham, Batman ve daha birçok farklı süper kahramanın baş rolde olduğu, uzun bir macera sunan bir mobil Batman oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bu macera oyununda Lego evreniyle DC Universe evreninin birleştiği bir hikaye bizi bekliyor. Oyunda bütün olaylar Brainiac'ın kainatı yok etmek için harekete geçmesiyle başlıyor. Bu saldırıyı durdurabilecek tek güç olan süper kahramanlarımız güçlerini birleştiriyorlar ve savaşa başlıyorlar. Biz de bu savaşta kahramanlarımızın yanında yer alıyoruz ve aksiyonun içerisine dalıyoruz.

LEGO Batman: Beyond Gotham'ın hikayesi boyunca farklı gezegenleri ziyaret ederek kötüleri alt etmeye çalışıyoruz. Bir yandan bulmacaları çözerken diğer yandan yüksek tansiyonlu çatışmalar yapıyoruz. Oyun içerisinde 100'den fazla kahramanı kontrol edebilmemiz mümkün. Bu kahramanlar arasında Superman, Flash, Cyborg, Joker, Green Lantern gibi kahramanlar da yer almakta.Her kahraman için özel olarak tasarlanmış kostüm seçenekleri de LEGO Batman: Beyond Gotham içerisinde mevcut. Bu kostümler kahramanlarımızın görünümlerini değiştirdikleri gibi onlara farklı yetenekler de kazandırabiliyor.

LEGO Batman: Beyond Gotham'ın tatmin edici bir grafik kalitesi sunduğu söylenebilir. Oyunda süper kahramanların kilidini açabilmek için herhangi bir uygulama içi satın alım işlemi yapmak zorunda olmayışınız bir artı puan.


android oyun, android oyun indir, lego batman beyon the gotham hile apk, lego batman beyon the gotham para hile apk, lego batman beyon the gotham altin hile apk, lego batman beyon the gotham mod apk, lego batman beyon the gotham 1.10.1 mod apk, lego batman beyon the gotham hack, lego batman beyon the gotham para hile, lego batman beyon the gotham altin hile, lego batman beyon the gotham 1.10.1 apk hile, lego batman beyon the gotham 1.10.1 apk mod, lego batman beyon the gotham 1.10.1 hack apk, lego batman beyon the gotham 1.10.1 para hile indir, lego batman beyon the gotham 1.10.1 altin hile indir, lego batman beyon the gotham 1.10.1 android hile, lego batman beyon the gotham 1.10.1 apk hack, lego batman beyon the gotham 1.10.1 hile indir, lego batman beyon the gotham 1.10.1 sinirsiz para, lego batman beyon the gotham 1.10.1 sinirsiz altin, lego batman beyon the gotham apk hack, lego batman beyon the gotham apk hile, lego batman beyon the gotham elmas hile
görüntü

bilgi
adý
 LEGO Batman Gotham'ın Ötesinde
sürümü
 1.10.1
boyut  1.2G
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk ve OBB dosyasını indirin.

2. com.wb.goog.lbbg isimli klasörü dahili hafıza/Android/obb klasörüne atın.
3. Apkyi kurun ve oyunu açın.

Ne Hilesi Var?
1. Infinite studs
2. Unlock all characters
3. Unlock all chapters
4. Unlock all suits
5. Unlock all microfigs
6. Unlock all red bricks
7. Unlock all extra dlcs
8. Unlock all hints
9. DRM bypassed 
 

Facebook Sayfamı Beğenin!

1 yorum: