Head Soccer v5.1.2 Mod Apk Para Hileli İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Head Soccer v5.1.2 Mod Apk Para Hileli İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

28 Haziran 2016 Salı

Head Soccer v5.1.2 Mod Apk Para Hileli İndirhead soccer mod apk indir
Head Soccer v5.1.2
Android cihazlarınız üzerinde ücretsiz ve para hileli oynayabileceğiniz oldukça keyifli bir kafa topu oyunu olan Head Soccer APK'da futbolcularınız ayakları yerine kafalarını kullanarak karşı kaleye gol atmaya çalışıyorlar. Bu nedenle kafa futbolu olarak adlandırabileceğimiz oyun, oyunculara farklı bir futbol oyunu deneyimi sunuyor.

Kaliteli grafikleri ve farklı oynanışıyla dikkat çeken bir oyun olan Head Soccer'da dünya üzerindeki diğer oyunculara veya arkadaşlarınıza karşı oynayabilirsiniz.

Oyun içerisinde yer alan farklı profil resimlerinden istediğinizi seçerek oyuna başlayabilir ve sırasıyla rakiplerinizi sahanın çimlerine gömerek, başarıdan başarıya koşabilirsiniz.

4 Adet farklı oyun moduna sahip olan Head Soccer MOD APK ile oldukça keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Özellikle arkadaşlarınızla kendi aranızda küçük iddialara girerek, maçların galiplerine hediyeler verebilirsiniz.

Maç sırasında sahip olduğunuz özel yetenekler sayesinde farklı şutlar çekerek rakibinizi şaşırtabilir ve gol yollarında çok daha etkili olabilirsiniz.

Farklı bir futbol deneyimi yaşamak isteyen tüm oyunseverlerin, bağımlılık yapan bir kafa oyunu olan Head Soccer'ı denemesini öneririm.

android oyun, android oyun indir, head soccer hile apk, head soccer para hile apk, head soccer gem hile apk, head soccer mega mod apk, head soccer 5.1.2 mod apk, head soccer hack, head soccer para hile, head soccer gem hile, head soccer 5.1.2 apk hile, head soccer 5.1.2 apk mod, head soccer 5.1.2 hack apk, head soccer 5.1.2 para hile indir, head soccer 5.1.2 gem hile indir, head soccer 5.1.2 android hile, head soccer 5.1.2 apk hack, head soccer 5.1.2 hile indir, head soccer 5.1.2 sınırsız para, head soccer 5.1.2 sınırsız gem, head soccer apk hack, head soccer apk hile, head soccer elmas hile
görüntü
head soccer mod apk indir

head soccer mod apk indir
bilgi
adı
 Head Soccer
sürümü
 5.1.2
boyut  36M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Dosyayı indirin ve zipten çıkartın

2. com.dnddream.headsoccer.android isimli klasörü dahili hafıza/Android/obb klasörüne atın.
3. Apkyi kurun ve oyunu açın.

Ne Hilesi Var?
- Para Hileli

Facebook Sayfamı Beğenin!

1 yorum:

  1. fifa 16 çıktı bir incelermsin lg3 var ios tablet var pc var ama yok indiremiyorum inmiyor Google playda cihaz uyumsuz diyor

    YanıtlaSil