ES Dosya Yöneticisi Pro 4.1.2 Apk İndir - Türkçe - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

ES Dosya Yöneticisi Pro 4.1.2 Apk İndir - Türkçe - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

10 Temmuz 2016 Pazar

ES Dosya Yöneticisi Pro 4.1.2 Apk İndir - Türkçees dosya yöneticisi pro apk indir
ES Dosya Yöneticisi v4.1.2
Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz hepsi bir arada dosya yöneticisi olan ES File Explorer ile uygulamalarınızı yönetebilir, görevlerinizi istediğiniz zaman sonlandırabilir, dropbox entegrasyonunu kullanabilir ve ftp istemcisi özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

Yerel telefonlar ve uzak bilgisayarlar için uzak dosya gezgini görevide gören uygulama, dosyalar üzerinde yapmak istediğiniz kes, kopyala, yapıştır, yeniden adlandır gibi tüm işlemlere izin vermektedir.

Uygulama aynı zamanda kullanıcıların video ve ses dosyalarını oynatmak istedikleri varsayılan oynatıcıyı seçmelerine de izin vermektedir.

Uzaktan medya oynatma, resim görüntüleme, metin dosyalarını okuma ve dosya arama gibi işlemlerin tümünü kolayca yapmanıza izin veren ES File Explorer, mobil cihazınız üzerinde gerçekleştirmek istediğiniz tüm işlemleri çok daha kolay bir hale getirmekte.

Android cihazınız içerisinde bulunan dosya ve klasörlere kolayca erişim sağlayabileceğiniz bir dosya yöneticisine ihtiyacınız varsa ES File Explorer denemeniz gereken uygulamalar arasında yer alıyor.


es file explorer apk indir, es dosya yöneticisi pro apk indir, es dosya apk indir, es dosya yöneticisi full apk indir, es dosya yöneticisi 4.1.1 apk indir
görüntü
es dosya yöneticisi pro apk indir
es dosya yöneticisi pro apk indir
bilgi
adı
 ES File Explorer File Manager
sürümü
 4.1.2
boyut  6M
dil  Türkçe
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apkyi indirin ve kurun.

Tamamen reklamsız temizlenmiş ve tavsiye ettiğim sürümdür.

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: