Dream League Soccer v2.07 Mod Apk + OBB İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Dream League Soccer v2.07 Mod Apk + OBB İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

8 Şubat 2016 Pazartesi

Dream League Soccer v2.07 Mod Apk + OBB İndirDream League Soccer 2.07
Futbol heyecanına doymak için en iyi mobil futbol oyunlardan bir tanesi.

En iyi futbol oyunları arasında üst sıralarda yer alan Dream League Soccer herhangi bir mobil cihazda oynayabileceğiniz en iyi futbol oyunlarından bir tanesidir. Detaylı grafikleri ve eğlenceli oyun yapısıyla dikkat çeken Dream League Soccer bilgisayar ekranlarında oynamaya alıştığımız oyunlara çok benziyor.

Dream League Soccer'da oyuncular kendi takımlarını oluşturup rakipleriyle amansız bir mücadeleye girişiyorlar. Yeşil sahaların heyecanlı atmosferini başarıyla yansıtan oyunda görev yapan kontroller beklediğimizden daha hassas ve oynanışı etkileyecek herhangi bir problem yaratmıyor. Grafikler de oyunun bir başka dikkat çeken ayrıntısı. Yazının başında belirttiğim gibi bu oyun mobil cihazlar üzerinde oynayabileceğiniz futbol oyunları arasında en detaylı grafiklere sahip olanı.

Başarılı yapay zeka oyunda çok dengeli bir ayara sahip. Ne zorluyor ne de çok kolay bir şekilde alt ediliyor. Bu özelliği ile Dream League Soccer'ı uzun saatler boyunca sıkılmadan oynamak mümkün. Oyunda başarılı olmak istiyorsanız oyuncularınızın ve takımın genel kondisyonuna ciddi derecede kafa yormanız gerekiyor.

Genel olarak son derece başarılı olarak niteleyebileceğim Dream League Soccer'ı tum futbolseverlere tavsiye ediyorum.

android oyun, android oyun indir, dream league soccer hile apk, dream league soccer para hile apk, dream league soccer altin hile apk, dream league soccer mod apk, dream league soccer 2.07 mod apk, dream league soccer hack, dream league soccer para hile, dream league soccer altin hile, dream league soccer 2.07 apk hile, dream league soccer 2.07 apk mod, dream league soccer 2.07 hack apk, dream league soccer 2.07 para hile indir, dream league soccer 2.07 altin hile indir, dream league soccer 2.07 android hile, dream league soccer 2.07 apk hack, dream league soccer 2.07 hile indir, dream league soccer 2.07 sinirsiz para, dream league soccer 2.07 sinirsiz altin, dream league soccer apk hack, dream league soccer apk hile, dream league soccer elmas hile
görüntü

bilgi
adı
 Dream League Soccer
sürümü
 2.07
boyut  120M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
  1. Apk ve OBB indirin.

2. com.firsttouchgames.dlsa isimli klasörü dahili hafıza/Android/obb klasörüne atın.
3. Apkyi kurun ve oyunu açın.

Ne Hilesi Var?
-   

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: