Age of Empires: WorldDomination 1.0.3 Mod Apk Full Hileli İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Age of Empires: WorldDomination 1.0.3 Mod Apk Full Hileli İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

11 Şubat 2016 Perşembe

Age of Empires: WorldDomination 1.0.3 Mod Apk Full Hileli İndir



Age of Empires:WorldDomination 1.0.3
En iyi strateji oyunlarından birini Android cihazlarınızda oynayın.

Age of Empires: WorldDomination, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde yıllar önce PC'lerde aldığımız keyfi verecek olan yeni Age of Empires oyunu. Strateji oyunları kategorisine çok iddialı bir giriş yapan Age of Empires: WorldDomination, tamamen ücretsiz olmakla birlikte oldukça gelişmiş bir oyun.

Kendinize 8 farklı ırktan bir tanesini seçeceğiniz oyunda kaynak kontrolü ve ordu yönetimi yapmanız gerekiyor. Ordu dışında bir de kahramanınız olacak ve bu kahraman sayesinde gireceğiniz savaşlarda avantajlı olabilirsiniz.

Gerçek zamanlı savaşlar yapma olanağı sunan World Domination, usta, oduncu ve yaparım gibi oyun içi seslerin aklımıza gelmesini sağlayan Age of Empires'ın mobil versiyonu.

Tarihi yeniden yaşayarak bu sefer kendi ellerinizde şekillendirebilirsiniz. Oyunda seçeceğiniz kahramanınız için 100 farklı seçenek bulunuyor. Tamamen sizin stratejik hamlelerinize göre ilerleyen oyunda en önemli noktalardan bir tanesi ise savaşlardaki kaynak kontrolü. Eğer yeterli madeniniz olmamasına rağmen savaşmaya çalışırsanız zayıf rakipleriniz bile sizi alt edebiliyor. Bu nedenle çok iyi kararlar verip farklı taktikler geliştirmeniz gerekiyor.

Yıllardır içimizde olan Age of Empires heyecanını yeniden canlandırmayı hedefleyen bu oyunu hemen Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip düşmanlarınız ile savaşmaya başlayabilirsiniz.


android oyun, android oyun indir, age of empires world domination hile apk, age of empires world domination para hile apk, age of empires world domination altin hile apk, age of empires world domination mod apk, age of empires world domination 1.0.2 mod apk, age of empires world domination hack, age of empires world domination para hile, age of empires world domination altin hile, age of empires world domination 1.0.2 apk hile, age of empires world domination 1.0.2 apk mod, age of empires world domination 1.0.2 hack apk, age of empires world domination 1.0.2 para hile indir, age of empires world domination 1.0.2 altin hile indir, age of empires world domination 1.0.2 android hile, age of empires world domination 1.0.2 apk hack, age of empires world domination 1.0.2 hile indir, age of empires world domination 1.0.2 sinirsiz para, age of empires world domination 1.0.2 sinirsiz altin, age of empires world domination apk hack, age of empires world domination apk hile, age of empires world domination elmas hile
görüntü

bilgi
adı
 Age of Empires:WorldDomination
sürümü
 1.0.3
boyut  80M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasını indirin ve kurun.



Ne Hilesi Var?
- Hızlı level atlama: Hero
- Hızlı level atlama: Player

Facebook Sayfamı Beğenin!

1 yorum: