World of Thanks Blitz v2.4.0.168 Apk Full Türkçe Android - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

World of Thanks Blitz v2.4.0.168 Apk Full Türkçe Android - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

2 Ocak 2016 Cumartesi

World of Thanks Blitz v2.4.0.168 Apk Full Türkçe AndroidWorld of Thanks Blitz v2.4.0.168
World of Tanks Blitz ile 2. Dünya Savaşı'na Yolculuk Ederek Gerçek Oyuncularla Savaşıyoruz
World of Tanks Blitz bilgisayarlarımızda oynadığımız online savaş oyunu World of Tanks'ın mobil cihazlar için özel olarak geliştirilmiş versiyonudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir tank savaşı oyunu olan World of Tanks Blitz'de oyuncular internet üzerinden diğer oyuncularla eşleşerek gerçek rakiplerle heyecan dolu tank savaşlarına girebiliyorlar. Oyunun mobil versiyonu, World of Tanks'ın bilgisayar versiyonu temel alınarak tasarlanmış ve oyun mobil cihazlara özel olarak optimize edilmiş. Bu sayede oyun yüksek bir grafik kalitesini akıcı bir şekilde oyunculara sunabiliyor.

World of Tanks Blitz'de 2. Dünya Savaşı'ndan kalma tankları yöneterek savaşabilmekteyiz. Oyunda bize Almanya, Amerika, İngiltere ve Sovyetler Birliği tanklarından herhangi birini seçerek savaşlara katılabilme imkanı veriliyor. Bu tanklar aralarında farklı sınıflara ayrılmakta. Hafif, orta ve ağır sınıf tankların yanında tank avcılarını kullanabilmekteyiz. 10 farklı savaş alanına yer verilen oyunda savaşlar sırasında diğer oyuncularla sohbet edebilmemize de imkan veriliyor.

World of Tanks Blitz'de oyuna alışabilmeniz için açıklayıcı eğitim bölümleri yer almakta. Bu sayede oyun kontrolleri ve savaş sistemi kolayca öğrenilebiliyor. Eğer yüksek grafik kalitesine sahip, bolca aksiyon içeren bir online savaş oyunu oynamak isterseniz World of Tanks Blitz'i kaçırmayın.


android oyun, android oyun indir, world of tanks blitz hile apk, world of tanks blitz para hile apk, world of tanks blitz altın hile apk, world of tanks blitz mod apk, world of tanks blitz 2.4.0.168 mod apk, world of tanks blitz hack, world of tanks blitz para hile, world of tanks blitz altın hile, world of tanks blitz 2.4.0.168 apk hile, world of tanks blitz 2.4.0.168 apk mod, world of tanks blitz 2.4.0.168 hack apk, world of tanks blitz 2.4.0.168 para hile indir, world of tanks blitz 2.4.0.168 altın hile indir, world of tanks blitz 2.4.0.168 android hile, world of tanks blitz 2.4.0.168 apk hack, world of tanks blitz 2.4.0.168 hile indir, world of tanks blitz 2.4.0.168 sınırsız para, world of tanks blitz 2.4.0.168 sınırsız altın, world of tanks blitz apk hack, world of tanks blitz apk hile, world of tanks blitz altın hile
görüntü

bilgi
adı
 World of Thanks Blitz
sürümü
 2.4.0.168
boyut  51M
dil  Türkçe
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasını indirin ve kurun.


NOT: Oyunun modlu sürümü çıkınca eklenecektir.

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: