Wayward Souls v1.233 Mod Apk Hileli Full İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Wayward Souls v1.233 Mod Apk Hileli Full İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

14 Ocak 2016 Perşembe

Wayward Souls v1.233 Mod Apk Hileli Full İndirWayward Souls v1.233
Mobil ortamda Dark Souls gibi bir oyun oynamak isteyenlere müjde. Wayward Souls, oyunseverlere aynı oyun tarzını sunuyor. Buna ek olarak oyunun genel tasarımı daha çok 90'lı yılların 16-bit'lik konsol oyunlarını çağırıştıran grafiklere ve oynanış tarzına sahip. Action RPG olarak kategorize edebileceğimiz bu oyunda yarı izometrik bir haritada görevlerinizi tamamlayabilmekten ziyade hayatta kalmak için mücadele ediyorsunuz. iOS için çoktan büyük yankılar toplayan ve geniş kitlelerce beğenilen Wayward Souls, Android için de şansını denemeye hazır.

Seçebileceğiniz farklı sınıflarla birlikte rakipleriniz karşısında ayakta kalabilmenizi sağlayan farklı yetenekleriniz de mevcut. Buna ek olarak zırhlar ve silahlar da büyük önem taşıyor. Ama Wayward Souls'u önemli kılan asıl şey harikulade olan kontroller. Mobil cihazdan oynarken hep "acaba" dedirten tüm negatif düşüncelerden kendinizi arındırın. Bu oyunda kontroller ile oyun tasarımı mükemmel bir kombinasyonda buluşmuşlar. Sıra dışı senaryosu ve itinalı bir oyun disiplini isteyen bu oyun parasını son kuruşuna kadar hakkediyor.


android oyun, android oyun indir, wayward souls hile apk, wayward souls para hile apk, wayward souls altin hile apk, wayward souls mod apk, wayward souls 1.233 mod apk, wayward souls hack, wayward souls para hile, wayward souls altin hile, wayward souls 1.233 apk hile, wayward souls 1.233 apk mod, wayward souls 1.233 hack apk, wayward souls 1.233 para hile indir, wayward souls 1.233 altin hile indir, wayward souls 1.233 android hile, wayward souls 1.233 apk hack, wayward souls 1.233 hile indir, wayward souls 1.233 sinirsiz para, wayward souls 1.233 sinirsiz altin, wayward souls apk hack, wayward souls apk hile, wayward souls elmas hile
görüntü

bilgi
adı
 Wayward Souls
sürümü
 1.233
boyut  35M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasını indirin ve kurun. Ne Hilesi Var?
-

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: