UC Browser - Fast Download v10.8.0 Full Apk Türkçe İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

UC Browser - Fast Download v10.8.0 Full Apk Türkçe İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

6 Ocak 2016 Çarşamba

UC Browser - Fast Download v10.8.0 Full Apk Türkçe İndirUC Browser - Fast Download v10.8.0
UC Browser Zengin Özellikleriyle Varsayılan İnternet Tarayıcınız Olacak

UC Browser eğer mobil cihazlarınızda internet üzerinde hem hızlı gezinti yapmak hem de kullanışlı özelliklerden faydalanmak isterseniz kullanabileceğiniz bir mobil internet tarayıcısı.
Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz UC Browser'ı varsayılan Android web tarayıcınız yapmanız için birçok geçerli nedene sahipsiniz. Sade ve şık bir arayüze sahip olan UC Browser hızlı internet tarayıcısı arayışlarınıza cevap verebilen bir uygulama. UC Browser diğer internet tarayıcılarına göre yüzde 20 hızlı gezinti yapmanızı sağlayabiliyor.
UC Browser'ı tercih etmenizi sağlayabilecek en büyük özellik uygulamanın Facebook bildirimlerinizi tarayıcınız kapalı olsa bile size iletebilmesi. Bu sayede telefonunuza ek bir Facebook uygulaması yükleme derdinden kurtuluyorsunuz. Ayrıca UC Browser üzerinden Facebook mesajlarınıza göz atabilir, sadece mesaj okumak ve göndermek için Facebook Messenger uygulamasını Android telefon veya tabletinize yükleme derdinden kurtulabilirsiniz.
UC Browser video oynatma işlemlerinde kullanıcılara video çözünürlüğünü belirleme imkanı sunuyor. Bu sayede internet veri kullanımınızı denetleyebiliyor veya daha kaliteli bir şekilde video seyredebiliyorsunuz.
UC Browser içerisinde yer alan temelarla tarayıcınızı kişiselleştirmenize imkan veriyor. Bunun yanında kendi fotoğraflarınızı kullanarak kendi temalarınızı da yaratabilirsiniz.

UC Browser'ın diğer özellikleri şu şekilde:

Adblock
    Parmak hareketleriyle sekme kontrolü
    Gizli gezinti yapabilme
    Çoklu dosya indirme, otomatik olarak kesilen indirmeleri yeniden başlatma
    Gece modu ile daha iyi okunabilirlik


uc browser apk, uc browser 10.8.0 apk, uc browser indir, uc browser full apk, uc browser android, uc browser, uc browser 10.8.0 full apk, uc browser 10.8.0 apk download, uc browser 10.8.0 apk indir, uc browser 10.8.0 apk full, uc browser 10.8.0 apk ful, uc browser 10.8.0 hack, uc browser 10.8.0 premium, uc browser 10.8.0 full sürüm, uc browser 10.8.0 android full, uc browser 10.8.0 android download, uc browser apk indir, uc browser apk download, uc browser full sürüm, uc browser android full, uc browser android download, uc browser apk full, uc browser android indir, uc browser full full apk, uc browser apk, uc browser full apk, uc browser 10.8.0 apk, uc browser 10.8.0 apk indir, uc browser 10.8.0 apk download
görüntü

bilgi
adı
 UC Tarayıcı - Hızlı Gezinin
sürümü
 10.8.0 build 203
boyut  18M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasını indirin ve kurun. NOT: Cihazınıza uygun olan sürümü indiriniz. Eğer bilmiyorsanız CPU-Z indirip öğrenebilirsiniz.
NOT: Uygulama İngilizce dilindedir arkadaşlar. Türkçe eklenecektir.

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: