Turbo FAST v2.1 Mod Apk Sınırsız Domates Hileli İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Turbo FAST v2.1 Mod Apk Sınırsız Domates Hileli İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

16 Ocak 2016 Cumartesi

Turbo FAST v2.1 Mod Apk Sınırsız Domates Hileli İndirTurbo FAST v2.1
Turbo FAST oynayabileceğiniz en keyifli yarış oyunlarından bir tanesi. Hem iOS hem de Android cihazlar için indirilebilir olan TURBO Fast’te hıza meraklı bir salyangozu canlandırıyoruz. Turbo salyangozundan ilham alan üreticiler ortaya gerçekten keyifli bir oyun çıkartmış.

Oynamaya başladıktan hemen sonra canlı grafikler ve yüksek dozdaki dinamizm dikkatleri çekiyor. Oyunda hız teması ve hissi çok iyi yansıtılmış. Turbo FAST’teki nihai amacımız yarışları en kısa sürede bitirmek.

Bu tarz yarış oyunlarından beklendiği gibi Turbo FAST’te de çok sayıda upgrade seçenekleri sunulmakta. Salyangozu dilediğimiz gibi kişiselleştirebiliyoruz ve bu da oyuncuların daha kişisel bir deneyim yaşamalarını sağlıyor.

Toplamda 13 farklı yarış pistinin bulunduğu oyunda çeşitli performans güçlendirmeleri yaparak karakterin daha hızlı gitmesini sağlayabiliyoruz. Eğer siz de yarış ve hız oyunlarından hoşlanıyorsanız TURBO Fast mutlaka denemeniz gereken oyunlardan bir tanesi.


android oyun, android oyun indir, turbo fast hile apk, turbo fast unlocked hile apk, turbo fast domates hile apk, turbo fast mod apk, turbo fast 2.1 mod apk, turbo fast hack, turbo fast unlocked hile, turbo fast domates hile, turbo fast 2.1 apk hile, turbo fast 2.1 apk mod, turbo fast 2.1 hack apk, turbo fast 2.1 unlocked hile indir, turbo fast 2.1 domates hile indir, turbo fast 2.1 android hile, turbo fast 2.1 apk hack, turbo fast 2.1 hile indir, turbo fast 2.1 sinirsiz unlocked, turbo fast 2.1 sinirsiz domates, turbo fast apk hack, turbo fast apk hile, turbo fast elmas hile
görüntü

bilgi
adı
 Turbo FAST
sürümü
 2.1
boyut  98M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
Arkadaşlar selamlar saygılar öncelikle. Oyunun özel bir kurulumu bulunmakta.

1. Turbo-Fast-2.1-Mod-Apkler.zip isimli dosyadan v1 ve v2 apkleri çıkarıyoruz.
2. OBB dosyasını da indirdikten sonra com.pikpok.turbo isimli klasörü dahili hafıza/Android/obb klasörüne atıyoruz.
3. Önce v1 olanı kurun ve oyunu açın bir süre sonra donacak ve durduruldu hatası verecek. (Emirhan abiden indirdim bozuk çıktı demeden) hemen v2 apkyi kuruyoruz ve oyunu tekrar açıyoruz. Bu kadar. İyi oyunlar arkadaşlar!

Ne Hilesi Var?
- Sınırsız Domates Hilesi (Gülümsedin)
- Herşey Açık

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: