Top Speed: Drag & Fast Racing v 1.06 Para Hileli Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Top Speed: Drag & Fast Racing v 1.06 Para Hileli Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

2 Ocak 2016 Cumartesi

Top Speed: Drag & Fast Racing v 1.06 Para Hileli Apk İndirTop Speed: Drag & Fast Racing 1.06
Katıldığınız yarışlarda birinci olarak tek tek sokakları ele geçirin.
Top Speed, şehrin unutulan yerlerinde illegal düzenlenen drag yarışlarına katıldığımız aksiyon dozu yüksek bir Android oyunu. Oldukça detaylı hazırlanmış yüksek kalitede araba ve çevre modellemeleriyle bize göz zevki yaşatan oyunda amacımız her şehrin en iyi drag yarışçısının anahtarını almak.

Genellikle sokak aralarında düzenlenen teke tek kapışma imkanı sunan aksiyon yüklü bi yarış oyunu olan drag yarışlarının keyfini mobil cihazımızda sürmemize imkan tanıyan yapımlardan biri olan Top Speed, şu ana kadar Android cihazımda oynadığım en iyi drag yarışı oyunu diyebilirim.

Klasiklerden egzotik arabalara (hatta polis arabaları dahi var.) 60’ın üzerinde seçenek sunan oyun benzerlerinden oldukça farklı olmakla birlikte bana biraz eski Need For Speed’i andırdı. Yarış sonraları garaja girdiğimiz vakit aracımızın gerek performansını gerekse de dış görünümünü dilediğimizce geliştirebiliyoruz. Birçok drag yarışı oyununda gördüğümüz seçeneklere ek olarak aracımızı - detaylı olmasa da - modifiye etme şansına sahibiz. Tabii ki aracımıza uyguladığımız her şeyin bir bedeli var ancak bunu da yarışlarda gösterdiğimiz performansa göre kazandığımız paralarla yapabiliyor olmamız oldukça güzel olmuş.

Oyunda birinci olarak tamamladığımız her drag yarışı sonrası sadece para kazanmıyor; aynı zamanda tecrübe puanımızı (sıralamamızı) artırıyoruz. Tabii ki ilk başladığımızda oldukça tecrübesisiz ve sokağın en iyisiyle kapışma şansımız olmuyor. Ancak tecrübe puanımız arttıkça sokağın kralları bize daha sıcak bakıyor ve yarışa davet ediyorlar ki oyundaki amacımız katıldığımız her yarışta 1. olarak o sokağın en iyisini yerinden etmek.

Oynanışa baktığımızda ise diğer drag yarışlarından fazla farklılık olmadığını görüyoruz. Yine ekranın altına yerleştirilmiş direk simidi üzerindeki vitese dokunuyoruz. Farklı olarak nitromuz var. Nitronun şiddeti her araçta değişiklik gösteriyor ve nitroyu da garaja giderek güçlendirebiliyoruz.


android oyun, android oyun indir, top speed drag hile apk, top speed drag para hile apk, top speed drag altın hile apk, top speed drag mod apk, top speed drag 1.06 mod apk, top speed drag hack, top speed drag para hile, top speed drag altın hile, top speed drag 1.06 apk hile, top speed drag 1.06 apk mod, top speed drag 1.06 hack apk, top speed drag 1.06 para hile indir, top speed drag 1.06 altın hile indir, top speed drag 1.06 android hile, top speed drag 1.06 apk hack, top speed drag 1.06 hile indir, top speed drag 1.06 sınırsız para, top speed drag 1.06 sınırsız altın, top speed drag apk hack, top speed drag apk hile, top speed drag altın hile
görüntü
top speed mod apk

top speed mod apk
bilgi
adı
 Top Speed: Drag & Fast Racing
sürümü
 1.06
boyut  13M
dil  Türkçe
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apkyi ve OBByi indirin.
2. OBB dosyasını "com.tbegames.and.top_speed_racing" sd/android/obb klasörüne atın.
3. Apkyi kurun ve oyunu açın.

Ne Hilesi Var?
Unlimited Cash
Unlimited Gold
Removed Cheat Detection
Sign In With Google (Root Only)

Facebook Sayfamı Beğenin!

1 yorum: