The Room Three v1.02 b13 Full Apk Türkçe Android - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

The Room Three v1.02 b13 Full Apk Türkçe Android - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

24 Ocak 2016 Pazar

The Room Three v1.02 b13 Full Apk Türkçe AndroidThe Room 3 v1.02 b13
Beğenilen seri şimdi Türkçe ve daha zorlu bulmacalar içeriyor.

The Room Three, Fireproof Games’in seri haline gelmiş ödüllü bulmaca oyunu The Room’un sonuncusu ve ilk olarak emirhankiziloglu.com farkıyla play storedan önce karşınıza çıkıyor. Çok daha zorlu – kafa karıştıran bulmacalarla süslenen oyunun Türkçe dil desteğiyle geldiğini özellikle belirtmek gerek.

Gizemli, loş ışıklarla aydınlatılmış odalarda gezinerek ilerlediğimiz bulmaca oyununun yenisinde maceramıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Sahneye göre değişen ses efektleri ve müziklerle atmosferi içimizde hissettiren zorlu bulmaca oyununda zorluk düzeyinin bir tık daha artırıldığını görüyoruz. Zaten kolaylıkla çözülemeyen şifreler artık birkaç denemeden sonra, kambinasyonlarla çözülebiliyor. Yeni oyunda zorluk düzeyinin yanında göze çarpan ilk yenilik Türkçe dil seçeneğinin eklenmesi. Çoğu zaman karşımıza çıkan kağıtlarda yazılanların kendi dilimizde olması, yabancı dil bilmeyenlerin oyunda daha rahat ilerleyebilmeleri açısından güzel.

Diğer odadan kaçış oyunlarından farklı olarak ipuçlarını derinlemesine inceleme ve etrafa göz atma imkanı sunan oyunun üçüncüsünde birden fazla son bulunuyor. Belli bir noktaya geldiğimizde seçim yapmamız gerekiyor ve böylelikle aynı nokta üzerinden farkılı seçimler yaparak farklı sonları görmüş oluyoruz. Bu da şimdiye kadarki hiçbir kaçış oyununda görmediğim bir seçenek.


android oyun, android oyun indir, the room three full apk, the room three para full apk, the room 3 full full apk, the room three mod apk, the room three 1.01 mod apk, the room three hack, the room three para full, the room 3 full full, the room three 1.01 apk full, the room three 1.01 apk mod, the room three 1.01 hack apk, the room three 1.01 para full indir, the room three 1.01 altın full indir, the room three 1.01 android full, the room three 1.01 apk hack, the room three 1.01 full indir, the room three 1.01 sınırsız para, the room three 1.01 sınırsız altın, the room three apk hack, the room three apk full, the room three elmas full
görüntü

bilgi
adı
 The Room Three
sürümü
 1.02 beta 13
boyut  500M
dil  Türkçe
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasını indirin ve kurun. NOT: Oyun ilk olarak IOS a çıktı. Şimdi androidde ve play storedan önce emirhankiziloglu.com'da!
UYARI: OBB indirmeden önce "Download" butonu altındaki tiki kaldırınız.

Facebook Sayfamı Beğenin!

4 yorum: