Taichi Panda Hile Apk İndir - v2.16 Mod Sınırsız Mana - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Taichi Panda Hile Apk İndir - v2.16 Mod Sınırsız Mana - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

17 Mayıs 2016 Salı

Taichi Panda Hile Apk İndir - v2.16 Mod Sınırsız ManaTaichi Panda v2.16
Taichi Panda'da Bolca Aksiyon Bizi Bekliyor!
Taichi Panda oyunculara bolca gerçek zamanlı aksiyon sunan hack and slash dinamiklerine sahip bir mobil aksiyon RPG oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olan Taichi Panda'da içerisinde goblinlerin, eşkiyaların ve pandaların yer aldığı fantastik bir dünyaya konuk oluyoruz. Oyunda temel amacımız bozulan kozmik dengeyi tekrar eski haline döndürmek. Bu iş için 4 kahramandan birini seçiyoruz ve oyuna başlıyoruz. Kahramanlarımızdan Panda dövüş sanatlarındaki yeteneğiyle, savaşçı kılıç kullanmadaki başarısıyla, hazine avcısı çevikliği, sessizliği ve hançer kullanmadaki kabiliyetiyle ve büyücü sihir üzerindeki ustalığıyla düşmanlarına meydan okuyor. Tercihlerinize uygun bir kahraman seçimi yaptıktan sonra oyuna başlıyorsunuz ve görevleri tammalamak için düşmanlarınızla savaşıyorsunuz. Görevler bittikçe kazandığınız tecrübe puanıyla kahramanınız seviye atlayabiliyor ve yeni yetenekler kazanabiliyor.

Taichi Panda'da keşfedilmeyi bekleyen yüzlerce büyülü silah ve zırh bizi beklemekte. Oyunu hem tek başınıza oynayabiliyorsunuz hem de PVP modunda online olarak diğer oyunculara karşı oynayabiliyorsunuz. Oyunun grafiklerinin ve animasyonlarının bir hayli başarılı olduğu söylenebilir. Eğer RPG oyunlarını seviyorsanız Taichi Panda hoşunuza gidecektir.


android oyun, android oyun indir, taichi panda hile apk, taichi panda para hile apk, taichi panda altın hile apk, taichi panda mod apk, taichi panda 2.9 mod apk, taichi panda hack, taichi panda para hile, taichi panda altın hile, taichi panda 2.9 apk hile, taichi panda 2.9 apk mod, taichi panda 2.9 hack apk, taichi panda 2.9 para hile indir, taichi panda 2.9 altın hile indir, taichi panda 2.9 android hile, taichi panda 2.9 apk hack, taichi panda 2.9 hile indir, taichi panda 2.9 sınırsız para, taichi panda 2.9 sınırsız altın, taichi panda apk hack, taichi panda apk hile, taichi panda elmas hile
görüntü

bilgi
adı
 Taichi Panda
sürümü
 2.16
boyut  44M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasını indirin ve kurun. 


Ne Hilesi Var?
- Sınırsız Mana

Facebook Sayfamı Beğenin!

12 yorum: