Storm of Darkness v1.1.5 Mod Apk Para Hileli İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Storm of Darkness v1.1.5 Mod Apk Para Hileli İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

11 Ocak 2016 Pazartesi

Storm of Darkness v1.1.5 Mod Apk Para Hileli İndirStorm of Darkness v1.1.5
Storm of Darkness uzak bir gezegende geçen bilim kurgu temalı bir hikayeye sahip olan bir mobil FPS oyunudur.
Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Storm of Darkness'da Eona gezegenine konuk oluyoruz. Eona gezegeninin yıldız başkenti Meredith yüzyıllardır dış tehditlere karşı dimdik ayakta kalmış ve bütün saldırıları geri püskürtmüştür. Bu dik duruşuyla Eona gezegeninde yaşayanlar için bir umut simgesi olan Meredith yaklaşan karanlık karşısında son savaşına hazırlanmaktadır. Dünyaların yok edicileri The Scythes Meredith'e saldırmak için hazırlanmaktadır. Biz de bu saldırıyı durdurmaya çalışan kahramanlar olarak oyuna katılıyoruz.
Storm of Darkness'te kahramanımızı birinci şahıs bakış açısından kontrol ediyoruz ve bize doğru yaklaşan düşmanlarımızı zamanında yok etmeye çalışıyoruz. Bu iş için birçok farklı silah seçeneğinden birini kullanabilmekteyiz. Oyunda oldukça ilginç yaratık tasarımları yer almakta. Bu yaratıklar el çizimi 2 boyutlu grafiklere sahipler. Oyunun tam 3 boyutlu olduğu söylenemez; fakat animasyonlar oldukça kaliteli bir şekilde hazırlanmış. Oyunun bu yapısı oyunun düşük sistem özelliklerine sahip Android cihazlarda da rahatça çalışmasını sağlıyor.Bolca aksiyon sunan Storm of Darkness eğer bilim kurgu hikayelerini ve FPS oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidebilir.

android oyun, android oyun indir, storm of darkness hile apk, storm of darkness para hile apk, storm of darkness altın hile apk, storm of darkness mod apk, storm of darkness 1.1.5 mod apk, storm of darkness hack, storm of darkness para hile, storm of darkness altın hile, storm of darkness 1.1.5 apk hile, storm of darkness 1.1.5 apk mod, storm of darkness 1.1.5 hack apk, storm of darkness 1.1.5 para hile indir, storm of darkness 1.1.5 altın hile indir, storm of darkness 1.1.5 android hile, storm of darkness 1.1.5 apk hack, storm of darkness 1.1.5 hile indir, storm of darkness 1.1.5 sınırsız para, storm of darkness 1.1.5 sınırsız altın, storm of darkness apk hack, storm of darkness apk hile, storm of darkness elmas hile
görüntü

bilgi
adı
 Storm of Darkness
sürümü
 1.1.5
boyut  30M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasını indirin ve kurun. Ne Hilesi Var?
- Para Hilesi

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: