Sonic Dash 2: Sonic Boom v1.7.0 Para Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Sonic Dash 2: Sonic Boom v1.7.0 Para Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

22 Haziran 2016 Çarşamba

Sonic Dash 2: Sonic Boom v1.7.0 Para Hileli Mod Apk İndir



sonic dash 2 mod apk indir
Sonic Dash 2: Sonic Boom Apk İndir
Sonic Dash 2: Sonic Boom'da bolca heyecan bizi bekliyor

Sonic Dash 2: Sonic Boom oyun dünyasının en ünlü kahramanlarından olan süpersonik kirpi Sonic'in ve sadık dostlarının maceralarını konu alan bir mobil sonsuz koşu oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir Sonic oyunu olan Sonic Dash 2: Sonic Boom'da kahramanımızın yaşadığı renkli ve büyüleyici fantastik dünyaya konuk oluyoruz ve reflekslerimizi konuşturarak tehlikeli görevleri tamamlamaya çalışıyoruz. Oyunda temel olarak Sonic'i yönetiyoruz ve karşımıza çıkan engelleri doğru zamanlamayla aşarak altın halkaları toplamaya çalışıyoruz. Bu işi gerçekleştirebilmek için kimi zaman ağaç kütüklerinin altındaki boşluklardan kayıyor, derin uçurumların, bombaların, dikenli tuzakların üzerinden atlıyor ve zamanında sağa veya sola kayarak yön değiştiriyoruz.

Sonic Dash 2: Sonic Boom'da Sonic'i yönetebilmenin yanısıra takım oyunu modunda 3 kahramanı aynı anda yönetebiliyoruz. Kaçış maceramız boyunca bu kahramanlar arasında geçiş yapabiliyoruz. Her kahraman kendine has bir süper yeteneğe sahip. Bu yetenekleri mavi küreleri toplayarak aktifleştirebiliyoruz. Yetenekleri kullandığımızda ise önümüzdeki engelleri yıkıp geçebiliyoruz.

Sonic Dash 2: Sonic Boom'da oyun kontrolleri oldukça kolay. Kahramanımızın yön değiştirmesini, zıplamasını veya alttan kaymasını sağlamak için parmağımızı ekranda gerekli yöne doğru kaydırmamız yeterli. Oyunun grafikleri ise oldukça başarılı. Sonic Dash 2: Sonic Boom, Temple Run ve Subway Surfers gibi aynı türdeki oyunlara dişli bir rakip olarak öne çıkıyor.


android oyun, android oyun indir, sonic dash 2 sonic boom hile apk, sonic dash 2 sonic boom para hile apk, sonic dash 2 sonic boom altin hile apk, sonic dash 2 sonic boom mod apk, sonic dash 2 sonic boom 1.3.4 mod apk, sonic dash 2 sonic boom hack, sonic dash 2 sonic boom para hile, sonic dash 2 sonic boom altin hile, sonic dash 2 sonic boom 1.3.4 apk hile, sonic dash 2 sonic boom 1.3.4 apk mod, sonic dash 2 sonic boom 1.3.4 hack apk, sonic dash 2 sonic boom 1.3.4 para hile indir, sonic dash 2 sonic boom 1.3.4 altin hile indir, sonic dash 2 sonic boom 1.3.4 android hile, sonic dash 2 sonic boom 1.3.4 apk hack, sonic dash 2 sonic boom 1.3.4 hile indir, sonic dash 2 sonic boom 1.3.4 sinirsiz para, sonic dash 2 sonic boom 1.3.4 sinirsiz altin, sonic dash 2 sonic boom apk hack, sonic dash 2 sonic boom apk hile, sonic dash 2 sonic boom elmas hile
görüntü
sonic dash 2 mod apk indir
sonic dash 2 mod apk indir
bilgi
adı
 Sonic Dash 2: Sonic Boom
sürümü
 1.7.0
boyut  60M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasını indirin ve kurun. 


Ne Hilesi Var?
Para Hilesi

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: