Shred İt! v1.7 Mod Apk Hileli İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Shred İt! v1.7 Mod Apk Hileli İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

12 Ocak 2016 Salı

Shred İt! v1.7 Mod Apk Hileli İndirShred İt! v1.7
Kağıttan Dünyada Kaymaya Hazır Olun!

Shred It! Android cihazlarınızda ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz eğlenceli bir sonsuz koşu oyunudur. Özellikle kar kayağı yapmayı seviyorsanız, durmadan kayak yapacağınız bu oyunu seveceğinizi düşünüyorum.

Android marketlerinde pek çok sonsuz koşu oyunu olduğunu biliyoruz. Peki bu durumda neden yeni bir koşu oyununa ihtiyaç duyalım ki diye düşünüyor olabilirsiniz. Fakat bu oyun diğer bildiklerinize benzemiyor.

Özellikle grafikleri ile dikkat çeken oyunun görselleri sanki elle kesilmiş kağıtlardan oluşturulmuş gibi görünüyor. Yani oyunu oynarken kendinizi kağıttan bir dünyada kayak yapıyor gibi hissediyorsunuz. Bu da oyuna çok hoş bir hava katıyor.

Onun dışında diğerlerinde olduğu gibi koşmak yerine burada kayak yapıyorsunuz. Sürekli değişen dinamik bir atmosferde, değişken hava durumlarıyla başa çıkmaya çalışarak kaydığınız oyunda aynı zamanda muhteşem hareketler de sergileyebiliyorsunuz.

Yolda sürekli sizi tehlikeye atacak şeyler oluyor ve bunları bu hareketlerinizle aşmanız gerekiyor. Bu esnada da benzerlerinde olduğu gibi yaprakları toplayarak ilerlemeniz gerekiyor. Skorlarınızı da arkadaşlarınızla paylaşabiliyor ve karşılaştırabiliyorsunuz.

Eğer siz de bu tarz oyunları seviyorsanız Shred It' i indirip denemenizi tavsiye ederim.


android oyun, android oyun indir, shred it hile apk, shred it para hile apk, shred it altın hile apk, shred it mod apk, shred it 1.7 mod apk, shred it hack, shred it para hile, shred it altın hile, shred it 1.7 apk hile, shred it 1.7 apk mod, shred it 1.7 hack apk, shred it 1.7 para hile indir, shred it 1.7 altın hile indir, shred it 1.7 android hile, shred it 1.7 apk hack, shred it 1.7 hile indir, shred it 1.7 sınırsız para, shred it 1.7 sınırsız altın, shred it apk hack, shred it apk hile, shred it elmas hile
görüntü

bilgi
adı
 Shred İt!
sürümü
 1.7
boyut  119M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk ve OBB dosyasını indirin.
2. com.emstudios.shredit isimli klasörü dahili hafıza/Android/obb klasörünün içine atın
3. Apkyi kurun ve Oyunu çalıştırın.


Ne Hilesi Var?
- Sınırsız Clips

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: