Shadow Fight 2 v1.9.21 Mod Apk Para Hileli İndir - Türkçe - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Shadow Fight 2 v1.9.21 Mod Apk Para Hileli İndir - Türkçe - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

3 Temmuz 2016 Pazar

Shadow Fight 2 v1.9.21 Mod Apk Para Hileli İndir - Türkçeshadow fight 2 hile apk indir
Shadow Fight 2 v1.9.21 Hile Apk İndir
Shadow Fight 2 MOD APK, android cihazınıza hemen aşağıdan ücretsiz ve para hileli olarak indirip oynayabileceğiniz muhteşem bir senaryoya sahip android dövüş oyunudur.
Shadow Fight 2 hile, Vektör oyununun geliştiricileri tarafından geliştirilen bir android rpg dövüş karışımı tadında bir oyundur.

Shadow Fight 2 Hile Apk de seçtiğiniz karakteri sayısız ölümcül silah ve nadir zırh setleri ile donatabilir ve onlarca gerçeğe yakın Dövüş teknikleriyle düşmanlarınızı yok edebilirsiniz! Düşmanlarınızı ezin, iblis patronların aşağılayın ve Gölgeler Kapısı kapatmaya çalışın. Zafere ulaşmak için tekme , yumruk ve her türlü darbeye hazır mısın? Bunu anlamanın sadece bir yolu var...

Oyunun Özellikleri
-Tamamen yeni bir animasyon sistemi tarafından şaşırtıcı gerçekçi ayrıntılar ile işlenen destansı mücadele dizileri içinde kaybolma zamanı.
-Nefis, sezgisel kontroller ile dokunmatik ekranlar için özellikle tasarlanmış tamamen yeni bir mücadele arayüzü sayesinde düşmanlarınıza kazanma şansı bırakmayın.
- Etkileyici, sürükleyici, adrenalin yakıtlı hikayesi ve tehditkar şeytanların olduğu altı farklı dünyaya yolculuğa davet eden bir RPG dövüş oyunu.
Dövüşçünü destansı kılıçlar, nunçaku, zırh,sihirli güçler ve daha fazlasıyla kendi isteğine göre hazırla.

Eğer siz de bu tarz rpg dövüş oyunlarını seviyorsanız Shadow Fight 2yi hemen aşağıdan ücretsiz ve para hileli olarak indirip oyunun keyfini çıkarabilirsiniz!
hilenin yapılışı
bilgi
adı
 Shadow Fight 2
sürümü
 1.9.21
boyut  91M
dil  Türkçe
indirme linkleri
KURULUM:
  Yukarıdaki videoyu dikkatlice izleyin.

İNDİRMENİZ GEREKENLER
- Shadow Fight 2 - v 1.8.2 (apk)
- Shadow Fight 2 - v 1.9.21 (apk)
- Creehack - v 1.2 (apk)

Facebook Sayfamı Beğenin!

3 yorum: