Screen Recorder Pro v2.50 Apk Full (Rootsuz) İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Screen Recorder Pro v2.50 Apk Full (Rootsuz) İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

17 Ocak 2016 Pazar

Screen Recorder Pro v2.50 Apk Full (Rootsuz) İndirScreen Recorder Pro v2.50
Screen Recorder cihazınızdaki bütün aktiviteleri tek dokunuşla kaydetmeye yarayan kullanışlı bir uygulamadır. Böylece istediğiniz her şeyin klibini yapabilirsiniz. Öğretici videolar ya da GIFler gibi uyarlanmış dosyaları bile ekrana tek tıklamayla yapabilirsiniz.

Screen Recorder'ın kayıt limiti yoktur, böylece yeterli hafızanız olduğu sürece uygulamayı bütün gün boyunca aktif halde bırakabilirsiniz. Ekrandaki bütün hareketleri kaydetmenin yanında gezdiğiniz sitelerin ya da kaydettiğiniz videoların ve farenizle basılmış ekranın belirli bölümlerinin sesini de kaydedebilirsiniz.

Bu aracın geciktirilmiş başlatma özelliği de vardır. Bu sayede kaydın ne zaman ve nasıl başlayacağını ayarlayabilir ve eklenmesini istemediğiniz şeyleri kaydetmezsiniz.

Bir video kaydettiğinizde uygulamadaki düzenleme aracıyla istediğinizi kırpabilirsiniz. Bu kaydedilmiş görüntülerden ya da galerinizdeki multimedya elementlerinden GIFler yapabilirsiniz.


screen recorder pro apk, screen recorder pro 2.50 apk, screen recorder pro indir, screen recorder pro full apk, screen recorder pro android, screen recorder pro, screen recorder pro 2.50 full apk, screen recorder pro 2.50 apk download, screen recorder pro 2.50 apk indir, screen recorder pro 2.50 apk full, screen recorder pro 2.50 apk ful, screen recorder pro 2.50 hack, screen recorder pro 2.50 premium, screen recorder pro 2.50 full sürüm, screen recorder pro 2.50 android full, screen recorder pro 2.50 android download, screen recorder pro apk indir, screen recorder pro apk download, screen recorder pro full sürüm, screen recorder pro android full, screen recorder pro android download, screen recorder pro apk full, screen recorder pro android indir, screen recorder pro marshmallow full apk, screen recorder pro apk, screen recorder pro full apk, screen recorder pro 2.50 apk, screen recorder pro 2.50 apk indir, screen recorder pro 2.50 apk download
görüntü
bilgi
adı
 Screen Recorder Pro
sürümü
 2.50
boyut  4M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasını indirin ve kurun.

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: