Rayman Jungle Run v2.3.3 Mod Apk + SD Full İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Rayman Jungle Run v2.3.3 Mod Apk + SD Full İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

12 Ocak 2016 Salı

Rayman Jungle Run v2.3.3 Mod Apk + SD Full İndirRayman Jungle Run 2.3.3
Rayman Jungle Run, tüm yaştan oyuncuların oynayabileceği ve uzun süre oynayarak usta olabileceğiz bir Android aksiyon oyunudur. Son sürümü ile birlikte eklenen 20 yeni bölüm ile daha da eğlenceli hale gelen oyunda, oldukça keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Koşarak ilerledğin oyunda düşen kayalardan kaçacak ve aynı zamanda size atılan bombalardan kaçacaksınız. Oynadıkça yeni yeteneklerin ve yeni dünyaların kilidini açacağınız oyunun bağımlısı haline gelebilirsiniz. Standart koşu ve aksiyon oyunlarına göre çok daha eğlenceli ve heyecanlı bir oyun yapısına sahip olan Rayman Jungle Run'ı kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

Özellikler:
    Muhteşem grafikler
    Keşfetmek için yeni dünyalar
    Kilidini açmanız gereken yeni güçler
    Harika müzikler
    Sorunsuz ve kolay dokunmatik kontrol mekanizması
    Cihazınızda kullanabileceğiniz birbirinden güzel duvar kağıtları

Oyun sahip olduğu grafikler ve oyun içinde çalan muhteşem müzikler ile benzer oyunlardan bir adım öne çıkmaktadır. Ücretli olmasına rağmen verdiğiniz paranın karşılığını kesinlikle alacağınızı düşündüğüm en iyi aksiyon oyunlarından bir tanesidir.


android oyun, android oyun indir, rayman jungle run hile apk, rayman jungle run unlocked hile apk, rayman jungle run altın hile apk, rayman jungle run mod apk, rayman jungle run 2.3.3 mod apk, rayman jungle run hack, rayman jungle run unlocked hile, rayman jungle run altın hile, rayman jungle run 2.3.3 apk hile, rayman jungle run 2.3.3 apk mod, rayman jungle run 2.3.3 hack apk, rayman jungle run 2.3.3 unlocked hile indir, rayman jungle run 2.3.3 altın hile indir, rayman jungle run 2.3.3 android hile, rayman jungle run 2.3.3 apk hack, rayman jungle run 2.3.3 hile indir, rayman jungle run 2.3.3 sınırsız unlocked, rayman jungle run 2.3.3 sınırsız altın, rayman jungle run apk hack, rayman jungle run apk hile, rayman jungle run herşey açık hile
görüntü

bilgi
adı
 Rayman Jungle Run
sürümü
 2.3.3
boyut  114M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk ve OBB dosyasını indirin.
2. com.pastagames.ro1mobile isimli klasörü dahili hafıza/Android/obb klasörüne atın.
3. Apkyi kurun ve oyunu açın.

Ne Hilesi Var?
- Herşey Açık

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: