Plague Inc. v1.12.1 Mod Apk Hileli Türkçe İndir - Unlocked - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Plague Inc. v1.12.1 Mod Apk Hileli Türkçe İndir - Unlocked - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

28 Haziran 2016 Salı

Plague Inc. v1.12.1 Mod Apk Hileli Türkçe İndir - Unlockedplague inc mod apk indir
Plague Inc 1.12.1
Android tablet ve akıllı telefonlarında zevkli bir strateji oyunu oynamak isteyenlerin önde gelen tercihlerinden bir tanesi Plague Inc. Oyun adını kendiniz belirlediğiniz bir hastalığı tüm dünyaya bulaştırmak ve insanoğlunu yeryüzünden silmek üzerine yapılmış ve hem seçenekleri, hem oynanışı hem de ses ve görüntüleri ile oldukça kaliteli bir yapım.

Grafik kalitesi olarak göze oldukça hoş gelen bir tasarıma sahip olan oyun dünya haritası ve hastalık yayıldıkça değişen ülke grafiklerini oldukça güzel olarak yansıtmış durumda. Kullanılan renkler ise bir hastalığı yönettiğinizi çok güzel bir şekilde yansıtabiliyor.

Oynanış sırasında elde ettiğiniz DNA moleküllerini hastalığınızın bulaşma yollarını, semptomlarını ve direncini arttırmak için kullanarak tedavi üretmeye çalışan ülkelerden daha hızlı davranmaya ve tüm insanları öldürmeye çalışıyorsunuz.

Yapay zeka ve hastalığınız yayıldıkça size uygun şekilde tepki veren dünya ülkelerinin davranışları da gerçekçi ve güzel kurgulanmış durumda. Ücretsiz olan Plague Inc. oyununun bazı özelliklerini açabilmek içinse tam sürümünü oyun içerisinden satın alabiliyorsunuz. Ancak ben size herşey açık sürümünü ücretsiz veriyorum zaten indirin aşağıdan :)


android oyun, android oyun indir, plague inc hile apk, plague inc para hile apk, plague inc altin hile apk, plague inc mod apk, plague inc 1.11.2 mod apk, plague inc hack, plague inc para hile, plague inc altin hile, plague inc 1.11.2 apk hile, plague inc 1.11.2 apk mod, plague inc 1.11.2 hack apk, plague inc 1.11.2 para hile indir, plague inc 1.11.2 altin hile indir, plague inc 1.11.2 android hile, plague inc 1.11.2 apk hack, plague inc 1.11.2 hile indir, plague inc 1.11.2 sinirsiz para, plague inc 1.11.2 sinirsiz altin, plague inc apk hack, plague inc apk hile, plague inc elmas hile
görüntü
plague inc mod apk indir
plague inc mod apk indir
bilgi
adı
 Plague Inc.
sürümü
 1.12.1
boyut  48M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasını indirin ve kurun. 


Ne Hilesi Var?
- Herşey Açık 

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: