Fruit Nibblers Mod Apk İndir - v1.14.0 Coins Hilesi - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Fruit Nibblers Mod Apk İndir - v1.14.0 Coins Hilesi - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

20 Mayıs 2016 Cuma

Fruit Nibblers Mod Apk İndir - v1.14.0 Coins Hilesifruit nibblers apk coins
Fruit Nibblers Coins Hileli
Eşleştirme Oyunları Kervanına Katılan, Fruit Nibblers Mod Apk

Angry Birds'ün tasarımcısı Rovio tarafından geliştirilen Fruit Nibblers hile apk, androidde epey ses getirecek özelliklere sahip bir eşleştirme oyunu olarak dikkatleri üzerine topluyor.

Android cihazlarınıza ücretsiz ve hileli olarak indirebileceğimiz bu oyunda birbirinden sevimli karakterlerle ve farklı hikaye akışıyla zenginleştirilmiş bir meyve eşleştirme oyunu deneyimi yaşıyoruz. Oyundaki temel hedefimiz ekrana serpiştirilmiş olan meyveleri parmak hareketleri ile yatay veya dikey olarak yan yana getirmek.

Bunu yapabilmek için parmağımızı ekranda kaydırmamız gerekiyor. Siz bunu zaten biliyorsunuz uzatmanın anlamı yok :)

Fruit Nibblers'ta 200'den fazla bölüm bulunuyor ve bu bölümlerin her birinin farklı tasarımları var. Bu tür bir oyundan beklediğimiz gibi bu oyunda da zorluk seviyesi git gide artıyor. Her bölümde karşımıza çıkan sevimli karakterler verdikleri ipuçları ile işimizi kolaylaştırmaya çalışıyorlar. Bazı bölümlerin sonunda karşılaştığımız bölüm sonu canavarları ise becerilerimizi sonuna kadar sınıyorlar.

Oyunun en iyi özelliklerinden birisi de Facebook desteği olması. Bu özellik üzerinden Facebook'taki arkadaşlarımızla puanlarımızı kıyaslayabiliyoruz.

Eğer siz de beceri oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız, kategorisinin güçlü isimlerindne olan Fruit Nibblers apk indir'a mutlaka göz atmalısınız.


android oyun, android oyun indir, nibblers hile apk, nibblers para hile apk, nibblers altın hile apk, nibblers mod apk, nibblers 1.9.1 mod apk, nibblers hack, nibblers para hile, nibblers altın hile, nibblers 1.9.1 apk hile, nibblers 1.9.1 apk mod, nibblers 1.9.1 hack apk, nibblers 1.9.1 para hile indir, nibblers 1.9.1 altın hile indir, nibblers 1.9.1 android hile, nibblers 1.9.1 apk hack, nibblers 1.9.1 hile indir, nibblers 1.9.1 sınırsız para, nibblers 1.9.1 sınırsız altın, nibblers apk hack, nibblers apk hile, nibblers elmas hile
görüntü
fruit nibblers apk coins

fruit nibblers apk coins
bilgi
adı
 Fruit Nibblers
sürümü
 1.14.0
boyut  60M
dil  Türkçe
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apkyi indirin ve kurun!

Ne Hilesi Var?
-Sınırsız Coins

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: