Need for Speed No Limits v1.3.8 Para Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Need for Speed No Limits v1.3.8 Para Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

28 Haziran 2016 Salı

Need for Speed No Limits v1.3.8 Para Hileli Mod Apk İndirneed for speed no limits hile apk indir
Need for Speed No Limits Hile Apk İndir
Need for Speed serisinin en beğenilen özellikleri bu Android oyununda bir araya toplanıyor!

Need for Speed No Limits, Electronic Arts'ın bilgisayarlarda ve oyun konsollarında bir hayli büyük başarıya sahip Need for Speed adlı yarış oyunu serisinin en beğenilen özelliklerini bir araya toplayarak mobil oyunculara sunan bir araba yarışı oyunu olarak tanımlanabilir.

Android cihazınıza hemen aşağıdan ücretsiz ve sınırsız nitro hileli olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Need for Speed No Limits'de oyuncular yeraltı yarışlarına katılarak en hızlı yarışçı olmaya, en görkemli arabaya, şöhret ve paraya sahip olmaya çalışan bir kahramanın yerine geçiyorlar. Kahramanımız bu işe sıfırdan başlıyor ve oldukça sıradan bir arabayla yarışarak kariyer basamaklarında adım adım yükselmeye çalışıyor. Biz de yarışları kazanmasına yardımcı oluyoruz ve maceraya ortak oluyoruz.

Need for Speed No Limits içerisinde yarışları kazandıkça yeni arabalar kullanabiliyoruz. Bu arabaları modifiye edebilmemize de mümkün. Modifye etmek için kullanacağımız parçaları ve seçenekleri yarışları tamamladıkça kazanmaktayız. Oyun içerisinde kullandığımız gerçek arabalara lisanlı gerçek gövde kitleri gibi binlerce modifiye seçeneklerini uygulayabilir ve kendi tasarımımızı oluşturabiliriz.

Need for Speed No Limits'in en seveceğiniz özelliklerinden biri polis kovalamacalarına yer vermesi. Oyundaki yarışlarda polisin nefesini ensemizde hissederken virajları almaya, rampalardan uçarak polisleri atlatmaya çalışıyoruz. Ayrıca drift yarışları da Need for Speed No Limits'in içerisindeki dikkat çeken yarış türü.

Need for Speed No Limits'in grafikleri bilgisayar ve konsol oyunlarını aratmayacak seviyede. Need for Speed No Limits'in mobil yarış oyunlarının kralı Asphalt 8'i tahtından edebilecek kapasiteye sahip olduğunu söyleyebiliriz.


Need for Speed No Limits mod apk indir, Need for Speed No Limits hile apk indir, Need for Speed No Limits apk indir, Need for Speed No Limits full apk indir, Need for Speed No Limits para hileli apk indir, Need for Speed No Limits 1.3.8, Need for Speed No Limits coins hileli apk indir, Need for Speed No Limits alışveriş hileli apk indir
görüntü
need for speed no limits hile apk indir
need for speed no limits hile apk indir
bilgi
adı
 Need for Speed™ No Limits
sürümü
 1.3.8
boyut  870M
dil  İngilizce
indirme linkleri
KURULUM
1. Apk ve OBB dosyasını indirin.
2. com.ea.game.nfs14_row isimli klasörü dahili hafıza/Android/obb klasörüne atın.
3. Apkyi kurun ve oyunu çalıştırın.

OBB İNDİRMEDEN KURULUM
1. Oyunu Play Storedan indirin.

2. com.ea.game.nfs14_row isimli klasörü android/obb klasöründe bulup sonuna 1 koyun.
3. Oyunu silin.
4. com.ea.game.nfs14_row1 isimli klasörü eski haline getirin ve buradan indirdiğiniz Hileli Apkyi kurun.

NE HİLESİ VAR?
Sınırsız Nitro Hilesi
Araç Hasarı Kaldırıldı

NOT: GPU Modelinize göre indiriniz aksi takdirde çalışmayacaktır.

Facebook Sayfamı Beğenin!

13 yorum: