Muscle Run v1.2.5 Mod Apk Para Hileli İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Muscle Run v1.2.5 Mod Apk Para Hileli İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

6 Ocak 2016 Çarşamba

Muscle Run v1.2.5 Mod Apk Para Hileli İndirMuscle Run v1.2.5
Birbirinden Güçlü Amerikan Klasikleriyle Yarışlara Katılıyoruz

Muscle Run, Android işletim sistemi taşıyan tablet ve akıllı telefonlarda oynanmak üzere tasarlanmış bir yarış oyunu olarak öne çıkıyor.
Amerikan klasiklerini kullanma fırsatı yakaladığımız bu oyunda karşımıza çıkan grafikler ve modellemeler çoğu ücretli oyunda bile göremediğimiz bir kaliteye sahip.
Muscle Run'ın en güçlü olduğu yönler arasında gerçekçilik yer alıyor. Gelişmiş bir fizik motoruna sahip olan Muscle Run'da araçlarımızın yaptığımız hareketlere verdiği tepkiler hayranlık uyandırıcı. Katıldığımız her yarıştan elde edeceğimiz para ile aracımızı birçok yönden geliştirebiliyoruz.
Oyunda 45 farklı geliştirmenin yer aldığı geniş çaplı bir upgrade listesi sunuluyor. Dolayısıyla oyuncular araçlarını diledikleri gibi kişiselleştirebiliyor ve performanslarını artırabiliyorlar.
Muscle Run'da yarışlara katılabileceğimiz gibi dilersek serbest sürüş modunda da boy gösterebiliriz. Bu modda aracımızı herhangi bir kurala bağlı kalmadan dilediğimiz gibi kullanma şansına sahip oluyoruz.
 

Oyunun diğer özellikleri;
    Her seferinde farklı bir pistte mücadele ediyoruz
    6 benzersiz aracı kullanabilme şansına sahibiz
    70'ten fazla başarım
    Tabletler için opitimize edilmiş oyun yapısı
    Farklı kontrol mekanizmaları
    Gelişmiş grafikler

Eğer yarış oyunlarına ve özellikle Amerikan klasiklerine merakınız varsa Muscle Run'a mutlaka göz atmalısınız.


android oyun, android oyun indir, muscle run hile apk, muscle run para hile apk, muscle run altın hile apk, muscle run mod apk, muscle run 1.2.5 mod apk, muscle run hack, muscle run para hile, muscle run altın hile, muscle run 1.2.5 apk hile, muscle run 1.2.5 apk mod, muscle run 1.2.5 hack apk, muscle run 1.2.5 para hile indir, muscle run 1.2.5 altın hile indir, muscle run 1.2.5 android hile, muscle run 1.2.5 apk hack, muscle run 1.2.5 hile indir, muscle run 1.2.5 sınırsız para, muscle run 1.2.5 sınırsız altın, muscle run apk hack, muscle run apk hile, muscle run elmas hile
görüntü

bilgi
adı
 Muscle Run
sürümü
 1.2.5
boyut  160M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasını indirin ve kurun.
2. OBB dosyasını indirin ve SD/Android/obb klasörünün içine atın
3. Oyunu çalıştırın.


Ne Hilesi Var?
- Para Hileli

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: