Minecraft Story Mode Apk İndir - v1.33 FULL (UNLOCKED) - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Minecraft Story Mode Apk İndir - v1.33 FULL (UNLOCKED) - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

27 Mayıs 2016 Cuma

Minecraft Story Mode Apk İndir - v1.33 FULL (UNLOCKED)minecraft story mode apk indir
Minecraft: Story Mode 1.33
Minecraft: Story Mode APK minecraft tutkunlarına farklı bir Minecraft tecrübesi yaşatan bir android macera ve hikaye oyunu.

Android cihazlarınıza aşağıdan ücretsiz ve full sürüm olarak indirip oynayabileceğiniz bir Android oyun olan Minecraft: Story Mode FULL APK, klasik Minecraft'tan farklı olarak oyunculara uzun ve detaylı bir hikaye sunuyor. Oyuncular Minecraft: Story Mode'da hikayeyi oynaya oynaya şekillendirebilmekteler. Overworld adlı fantastik dünyaya konuk olduğumuz oyunumuzun hikayesi bir grup kahramanın şeytani bir ejderhayı yok etmesiyle başlıyor. Bu olayın üzerinden kısa bir süre geçtikten sonra Overworld'ün huzura kavuştuğunu düşünen kahramanlarımız yanıldıklarını ve birşeylerin yanlış gittiğini anlıyorlar. Overworld'de kendini göstermeye başlayan terör karşısında kahramanlarımızın tekrar güç birliği yapması gerekiyor. Bu noktadan sonra atıldıkları görevde de biz onlara kılavuzluk ediyoruz ve serüvene ortak oluyoruz.

Minecraft: Story Mode, The Walking Dead, Tales From the Borderlands, The Wolf Among Us ve Game of Thrones gibi başarılı ve aralarında ödül almış oyunlar içeren yapımlarıyla tanıdığımız Telltale Games'in imzası bulunmakta. Oyunda aldığımız kararlar oyunun nasıl ilerleyeceğini ve nasıl sonlanacağını belirliyor. Kime ne söylediğimiz, nasıl söylediğimiz, tansiyonun yüksek olduğu anlarda ne yapmayı seçtiğimiz oyunun hikayesini kendi kararımıza göre şekillendirmemizi sağlıyor.

Minecraft: Story Mode'un seslendirmelerinde ünlü isimlerin emeği mevcut. Detaylı bir senaryoyu sağlam bir altyapıyla birleştiren Minecraft: Story Mode oynanmaya değer bir yapım.
görüntü
minecraft story mode apk indir

minecraft story mode apk indir
bilgi
adı
 Minecraft: Story Mode
sürümü
 1.33
boyut  684M
dil  İngilizce
indirme linkleri

NOT: Cihazınızın GPU modeline göre indiriniz. Aksi takdirde çalışmayacaktır. GPU modelinizi öğrenmek için buraya tıklayınız.

OBB DOSYALARI UPLOAD EDİLİYOR LÜTFEN SABIRLI OLUN HIZLI LİNKLER EKLENECEK BİRAZDAN!

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: