Mind Games Pro v2.1.6 Apk Full İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Mind Games Pro v2.1.6 Apk Full İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

14 Ocak 2016 Perşembe

Mind Games Pro v2.1.6 Apk Full İndirMind Games Pro v2.1.6
Mind Games Pro, adından da anlaşılacağı üzere pek çok akıl oyunu ve beyin antremanı içeren kullanışlı bir uygulamadır. Bazı şeyleri unutuyor ve hatırlamakta güçlük çekiyorsanız, dikkatinizi veremiyorsanız, birden fazla işi aynı anda yapamıyorsanız, beyin antremanı yapmanız gerekiyor demektir.

Bu uygulama da size bu antremanları sunuyor. Oyun da diyebileceğimiz uygulama düşünsel psikolojinin temellerine dayanarak geliştirilmiş ve sizin düşünsel ve akli yetilerinizi geliştirmeyi amaçlıyor.

Her oyun için sizin oyun geçmişinizi, en yüksek skorunuzu ve genel gelişim sürecinizi bulunduran uygulama ile hangi konuda daha çok çalışmanız gerektiğini de görebilirsiniz.

Uygulamadaki oyunlardan bazıları:
    Kelime anlamları
    Dikkat verme oyunu.
    Dikkat bölünmesi oyunu.
    Yüz hatırlama oyunu.
    Kategorize etme oyunu.
    Hızlı hatırlama oyunu.

Yukarıdaki saydığım oyunlar dışında da pek çok oyun ve alıştırma bulabileceğiniz uygulamayı herkese tavsiye ediyorum.

mind games pro apk, mind games pro 2.1.6 apk, mind games pro indir, mind games pro full apk, mind games pro android, mind games pro, mind games pro 2.1.6 full apk, mind games pro 2.1.6 apk download, mind games pro 2.1.6 apk indir, mind games pro 2.1.6 apk full, mind games pro 2.1.6 apk ful, mind games pro 2.1.6 hack, mind games pro 2.1.6 premium, mind games pro 2.1.6 full sürüm, mind games pro 2.1.6 android full, mind games pro 2.1.6 android download, mind games pro apk indir, mind games pro apk download, mind games pro full sürüm, mind games pro android full, mind games pro android download, mind games pro apk full, mind games pro android indir, mind games pro marshmallow full apk, mind games pro apk, mind games pro full apk, mind games pro 2.1.6 apk, mind games pro 2.1.6 apk indir, mind games pro 2.1.6 apk download
görüntü

bilgi
adı
 Mind Games Pro v2.1.6
sürümü
 2.1.6
boyut  11M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasını indirin ve kurun. -Pro Özelliklerin tümü açık.

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: