Metal Slug Defense v1.40.0 Mod Apk Sınırsız Para İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Metal Slug Defense v1.40.0 Mod Apk Sınırsız Para İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

14 Ocak 2016 Perşembe

Metal Slug Defense v1.40.0 Mod Apk Sınırsız Para İndirmetal slug defense mod apk 1.34.2
Metal Slug Defense 1.40.0
METAL SLUG DEFENSE eğer 90'lı yıllarda atari salonlarında SNK ve NEOGEO'nun efsanevi ilerlemeli aksiyon oyunu Metal Slug'ı keyifle oynadıysanız hoşunuza gidebilcek bir mobil kule savunma oyunudur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir mobil oyun olan METAL SLUG DEFENSE klasik Metal Slug oyunlarının retro tarzıyla güncel kule savunma oyunlarının yapısını birleştirmekte. Oyun grafik olarak serinin alışılmış çizgisini korurken oynanış olarak farklı öğeler sunuyor. METAL SLUG DEFENSE'de temel amacımız Metal Slug oyunlarında yer almış kahramanlardan kendimize bir takım oluşturmak ve üzerimize saldıran düşmanlarımızı durdurark karargahlarını ele geçirmek. Bu iş için bize oyunun başlarında standart birlikler verilirken oyun ilerledikçe yeni birliklere ve kahramanlara ulaşabiliyoruz. Ayrıca farklı birlikler inşa eden birlikler de kullanabilmemiz mümkün. Oyunda birlikleri düşmanımızın üzerine gönderirken özel yeteneklerinden de faydalanabiliyoruz.

2 boyutlu bir yapıya sahip olan METAL SLUG DEFENSE'de her birliğimiz belli bir cana sahip. Bunun yanında saldırı gücümüz de limitli. Ürettiğimiz her birlik saldırı gücümüzü azaltıyor; fakat bu saldırı gücümüz zamanla yenileniyor. Bu nedenle oyunu oynarken stratejik bir şekilde birliklerimizi yönetmeli ve düşmanlarımızı yenmeliyiz.

METAL SLUG DEFENSE oyunu WiFi üzerinden diğer oyunculara karşı oynamamıza da imkan tanımakta.

android oyun, android oyun indir, metal slug defense hile apk, metal slug defense para hile apk, metal slug defense altin hile apk, metal slug defense mod apk, metal slug defense 1.40.0 mod apk, metal slug defense hack, metal slug defense para hile, metal slug defense altin hile, metal slug defense 1.40.0 apk hile, metal slug defense 1.40.0 apk mod, metal slug defense 1.40.0 hack apk, metal slug defense 1.40.0 para hile indir, metal slug defense 1.40.0 altin hile indir, metal slug defense 1.40.0 android hile, metal slug defense 1.40.0 apk hack, metal slug defense 1.40.0 hile indir, metal slug defense 1.40.0 sinirsiz para, metal slug defense 1.40.0 sinirsiz altin, metal slug defense apk hack, metal slug defense apk hile, metal slug defense elmas hile
görüntü
metal slug defense mod apk

metal slug defense mod apk
bilgi
adı
 Metal Slug Defense
sürümü
 1.40.0
boyut  286M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apkyi indirin ve kurun.
2. Oyunu açın.

Ne Hilesi Var?
-Sınırsız MSP/Medals/BP

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: