LEGO Ninjago: Skybound v3.0.625 Mod Apk Para Hileli İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

LEGO Ninjago: Skybound v3.0.625 Mod Apk Para Hileli İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

30 Ocak 2016 Cumartesi

LEGO Ninjago: Skybound v3.0.625 Mod Apk Para Hileli İndirLEGO Ninjago: Skybound v3.0.625
LEGO Ninjago: Skybound'da nnija kahramanlarımızla maceraya başlıyoruz
LEGO Ninjago: Skybound bize Lego evreninde geçen ilginç bir macera sunan bir mobil ninja oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon platform oyunu olan LEGO Ninjago: Skybound'da ninja kahramanlarımızın yaşamakta olduğu ve eğitimlerini sürdürdükleri Ninjago adasında geçen olaylar konu alınıyor. Bu olaylar Nadakhan adlı kötü niyetli cinin bu adayı ele geçirerek gökyüzünde kendi imparatorluğunu kurmaya karar vermesiyle başlıyor. Nadakhan bu amacını gerçekleştirmek için Ninjago kahramanlarının güçlerini çalıyor ve kendi kılıcı içerisine hapsediyor. Bize de bu kahramanları kurtarmak düşüyor.

LEGO Ninjago: Skybound'da bir yandan düşmanlarımızla savaşarak onları yok etmemiz bir yandan da karşımıza çıkan zorlu engelleri aşmamız gerekiyor. Oyun boyunca lego parçalarını toplayarak daha yüksek puan elde edebiliyoruz. Oyun boyunca düşmanlarımızı yok etmek için farklı yollar kullanabilmekteyiz. Kimi zaman çevredeki eşyaların arkasına veya bazı yapıların arkasına saklanarak gizlenebileceğimiz gibi düşmalarımıza arkadan hissettirmeden yaklaşarak onları yok edebiliyoruz. Bunun yanında kılıcçlarımızı kullanarak düşmnalarımızla savaşabiliyoruz.

Oyun boyunca kahramanlarımızı geliştirebilmemiz de mümkün. LEGO Ninjago: Skybound'un grafiklerinin ortalama bir kaliteye sahip olduğu söylenebilir.

android oyun, android oyun indir, lego ninjago skybound hile apk, lego ninjago skybound para hile apk, lego ninjago skybound altin hile apk, lego ninjago skybound mod apk, lego ninjago skybound 3.0.625 mod apk, lego ninjago skybound hack, lego ninjago skybound para hile, lego ninjago skybound altin hile, lego ninjago skybound 3.0.625 apk hile, lego ninjago skybound 3.0.625 apk mod, lego ninjago skybound 3.0.625 hack apk, lego ninjago skybound 3.0.625 para hile indir, lego ninjago skybound 3.0.625 altin hile indir, lego ninjago skybound 3.0.625 android hile, lego ninjago skybound 3.0.625 apk hack, lego ninjago skybound 3.0.625 hile indir, lego ninjago skybound 3.0.625 sinirsiz para, lego ninjago skybound 3.0.625 sinirsiz altin, lego ninjago skybound apk hack, lego ninjago skybound apk hile, lego ninjago skybound elmas hile
görüntü

bilgi
adı
 LEGO Ninjago: Skybound
sürümü
 3.0.625
boyut  92M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasını indirin ve kurun. Ne Hilesi Var?
- Para Hileli

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: