Last Empire-War Z v1.0.341 Apk Mod Hileli İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Last Empire-War Z v1.0.341 Apk Mod Hileli İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

3 Ocak 2016 Pazar

Last Empire-War Z v1.0.341 Apk Mod Hileli İndirLast Empire-War Z v1.0.341
Askerlerinizi eğitin ve savaşa hazır olun.

Last Empire-War Z, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz en iyi gerçek zamanlı strateji oyunlarından bir tanesi. Zombilerin ve daha pek çok zehirli yaratığın düşman olacağı bu oyunda kendi askerlerinizi yetiştirmeli ve kendinize dost krallıklar bulmalısınız. Aksi taktirde zombilere güzel bir akşam yemeği olabiliyorsunuz.

Strateji oyunları kategorisinde yer alan Last Empire'da savaştan galip çıkabilmek için hem cesaur hem de zeki olmanız gerekiyor. Kendi savaş taktiklerinizi geliştirerek güçlü asker ve silahlarınızı kullanıp zombilere karşı başarıyla savaşabiliyorsunuz.

Oyunun en güzel özelliklerinden bir tanesi savaşları gerçek zamanlı olarak izleyebiliyor olmanız. Diğer online oyuncular ile mesajlaşabileceğiniz oyunda bu sayede kendinize yeni dost ülkelerde kazanabiliyorsunuz.

Kahramanınızı ve askerlerinizi sürekli güçlendirerek günden güne daha da güçlü bir krallığa sahip olmanız gereken oyunda heyecan, eğlence, adrenalin ve taktik savaşları bulunuyor. Stratejik hamlelerinize güveniyorsanız bu oyunu ücretsiz olarak indirip mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyorum.


android oyun, android oyun indir, last empire war z hile apk, last empire war z para hile apk, last empire war z altın hile apk, last empire war z mod apk, last empire war z 1.0.341 mod apk, last empire war z hack, last empire war z para hile, last empire war z altın hile, last empire war z 1.0.341 apk hile, last empire war z 1.0.341 apk mod, last empire war z 1.0.341 hack apk, last empire war z 1.0.341 para hile indir, last empire war z 1.0.341 altın hile indir, last empire war z 1.0.341 android hile, last empire war z 1.0.341 apk hack, last empire war z 1.0.341 hile indir, last empire war z 1.0.341 sınırsız para, last empire war z 1.0.341 sınırsız altın, last empire war z apk hack, last empire war z apk hile, last empire war z elmas hile
görüntü

bilgi
adı
 Last Empire-War Z
sürümü
 1.0.341
boyut  56M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasını indirin ve kurun. NOT: Arkadaşlar oyun henüz modlanmadı. Modlusu çıkınca eklenecektir.

Facebook Sayfamı Beğenin!

10 yorum: