Kingo Root v3.0 Apk Full İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Kingo Root v3.0 Apk Full İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

30 Ocak 2016 Cumartesi

Kingo Root v3.0 Apk Full İndirKingo Root v3.0
Kingo ROOT kafa karıştıran ya da tehlikeli herhangi bir prosedür uygulamak zorunda kalmadan sadece saniyeler içinde tek bir dokunuşla Android cihazınızı rootlamanıza izin veren bir uygulamadır.
Kingo ROOT, 1.5 ve 5.0 arasında herhangi bir Android versiyonunu kullanan farklı cihaz modelleri üzerinde çalışır. Ve hepsi de cihazı rootlamak için aynı süreci kullanır: ROOT tuşuna basmak. Elbette, cihazınız zaten rootlu bir cihazsa, uygulama bunu size bildirir. Aynı şekilde bir cihazı rootsuz bir cihaza da dönüştürebilirsiniz, sadece saniyeler içinde.
Uygulamanın kurulumu sırasında, açılır pencerede Kingo ROOT tehlikelidir diye yazabilir. Bunun sebebi bir cihazı rootlamanın belli riskler taşıdığının göstergesidir. Her durumda, yine de 'Install Anyway (unsafe)' kısmına basarak işleme devam edebilirsiniz.
Kingo ROOT saniyeler içinde cihazınızı rootlamanıza izin veren, Android cihazlar için geliştirilmiş iyi bir uygulamadır. En iyi tarafı: basit bir arayüz ve 20 saniyeden daha fazla sürmeyen işlem.


kingo root apk, kingo root 3.0 apk, kingo root indir, kingo root full apk, kingo root android, kingo root, kingo root 3.0 full apk, kingo root 3.0 apk download, kingo root 3.0 apk indir, kingo root 3.0 apk full, kingo root 3.0 apk ful, kingo root 3.0 hack, kingo root 3.0 premium, kingo root 3.0 full sürüm, kingo root 3.0 android full, kingo root 3.0 android download, kingo root apk indir, kingo root apk download, kingo root full sürüm, kingo root android full, kingo root android download, kingo root apk full, kingo root android indir, kingo root full full apk, kingo root apk, kingo root full apk, kingo root 3.0 apk, kingo root 3.0 apk indir, kingo root 3.0 apk download
görüntü

bilgi
adı
 Kingo Root
sürümü
 3.0
boyut  2M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasını indirin ve kurun.

2. Apkyi açıp ROOT a basın bakalım rootlanacak mı?
3. Root olmazsa başka bir yol deneyin!

Facebook Sayfamı Beğenin!

1 yorum: