Just Music Player Pro 5.5 Apk Full İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Just Music Player Pro 5.5 Apk Full İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

15 Ocak 2016 Cuma

Just Music Player Pro 5.5 Apk Full İndirJust Music Player Pro 5.5
JustMusic Player sınırsız sayıda müzik kütüphanesine erişmenizi sağlayan kapsamlı bir müzik çalardır. Bu uygulamanın en güzel yanı istediğiniz şarkıyı, sanatçıyı ya da albümü kolayca bulabilmeniz ve hiç bir şarkıyı indirmek zorunda kalmadan kendi çalma listenizi oluşturabilmenizdir.
Uygulamanın arayüzü farklı sekmelere ayrılmıştır ve tür, popüler şarkılar ve çalma listelerini aramanızı kolaylaştırır. Rock şarkılarından oluşan büyük bir listeyi taramak isterseniz, ilk seçeneği seçebilirsiniz. Diğer kullanıcıların ne dinlediğini görmek isterseniz, ikinci seçeneği seçin. Aradığınız şeyi bulamıyorsanız, daha fazla seçenek görmek için arama seçeneğini kullanabilirsiniz.
Kendi çalma listenizi oluşturmak için, sadece istediğiniz şarkıyı açın ve favori tuşuna (aşağıda altın yıldız) basın. Daha sonra eklemek istediğiniz listeyi seçin. Herhangi bir liste oluşturmadıysanız, herhangi bir şey yapmadan önce üçüncü sekmede bir liste oluşturun.
Just Music Player özellikle arka planda çalıştığı için muhteşemdir, bu yüzden telefonunuzla diğer işlerinizi yaparken ya da tuş kilidi varken bile favori şarkılarınızı dinleyebilirsiniz. Bu uygulama, indirmek zorunda kalmadan istediğiniz yerde müzik dinlemenizi sağlayan en iyi müzik çalarlardan biridir. 

Etiketler: just music player pro apk, just music player pro full apk indir, just music player 5.5 full indir android
görüntü
bilgi
adı
 Just Music Player Pro
sürümü
 5.5
boyut  5M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasını indirin ve kurun.

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: