Jelly Splash v2.31.1 Mod Apk Sınırsız Para Hileli İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Jelly Splash v2.31.1 Mod Apk Sınırsız Para Hileli İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

3 Temmuz 2016 Pazar

Jelly Splash v2.31.1 Mod Apk Sınırsız Para Hileli İndirjelly splash/></div>
<div class=
Jelly Splash 2.31.1
Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarında oynayabilecekleri oldukça yetenek ve zeka gerektiren oyunlardan bir tanesi de Jelly Splash olarak karşımıza çıktı. Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz ve içerisinde çeşitli satın alma seçenekleri de barındıran oyun, elinizde bulunan Jelly adlı jölelerin aynı renkte olanlarını bir araya getirerek onları kurtarmanız üzerine şekillendirilmiş. Dolayısıyla jölelerimizi kurtarırken onları bir araya getirdikçe puanlar kazandığımızı söyleyebiliriz.

Ancak karşımıza çıkan engeller nedeniyle bu birleştirme işi bazen oldukça zorlayıcı olabiliyor. Kayalar, tutsak jöleler, mantarlar ve diğer engeller jölelerin bir araya gelmemesi için karşımıza dikiliyorlar. Ayrıca her geçen bölümde farklı amaçlar ve hamle kısıtlamaları ile karşılaşmamız sayesinde oyunun giderek daha zor bir hale geldiğini söyleyebilirim. Çok zorlanan oyuncuların bölümlerdeki ellerini kolaylaştıracak satın alma seçenekleri sayesinde süper jölelere ulaşmak da mümkün hale geliyor.

Oyunun grafik ve ses öğeleri herkesin beğeneceği bir tarzda ve oldukça sevimli olarak hazırlanmış. Böylece oynarken gözlerinizi konforlu bir şekilde ekranda gezdirebilir ve yorulmadan onlarca bölümü geçebilirsiniz. Jelly Splash bilhassa renk eşleştirme oyunlarından hoşlananlar için hazırlandığından dolayı kesinlikle denemeden geçmemeniz gerektiğine inanıyorum.

android oyun, android oyun indir, jelly splash hile apk, jelly splash para hile apk, jelly splash altın hile apk, jelly splash mod apk, jelly splash 2.31.1 mod apk, jelly splash hack, jelly splash para hile, jelly splash altın hile, jelly splash 2.31.1 apk hile, jelly splash 2.31.1 apk mod, jelly splash 2.31.1 hack apk, jelly splash 2.31.1 para hile indir, jelly splash 2.31.1 altın hile indir, jelly splash 2.31.1 android hile, jelly splash 2.31.1 apk hack, jelly splash 2.31.1 hile indir, jelly splash 2.31.1 sınırsız para, jelly splash 2.31.1 sınırsız altın, jelly splash apk hack, jelly splash apk hile, jelly splash elmas hile
görüntü

bilgi
adı
 Jelly Splash
sürümü
 2.31.1
boyut  48M
dil  Türkçe
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apkyi indirin ve kurun.
2. Oyunu açın.

Ne Hilesi Var?
- 50 moves.
- Sınırsız Coins. 

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: