Gods of Rome v1.2.1b Skill Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Gods of Rome v1.2.1b Skill Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

22 Haziran 2016 Çarşamba

Gods of Rome v1.2.1b Skill Hileli Mod Apk İndirgods of rome hile apk indir
Gods of Rome v1.2.1b Hile Apk İndir
Gods of Rome güzel grafikleriyle dikkat çekiyor

Gods of Rome mobil cihazlar için geliştirdiği Modern Combat 5, Asphalt 8, Dungeon Hunter 5 ve Asphalt 8 gibi başarılı oyunlarıyla tanıdığımız Gameloft tarafından geliştirilmiş yeni bir mobil dövüş oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Gods of Rome'da antik çağlara yolculuk ediyoruz ve fantastik bir maceraya konuk oluyoruz. Oyunumuzun hikayesi tanrılar ve efsanevi kahramanlar arasındaki savaşları konu alıyor. Yunan ve Roma mitolojisinin birleştiği oyunda Zeus, Hades, Athena, Atlas, Medusa gibi tanrılarla Prometheus ve Spartaküs gibi kahramanlar kendilerini köleleştirmeye çalışan karanlık bir güce karşı savaş ve3riyorlar. Bu iş için de arenaya çıkmaları ve rakiplerini birer birer yok ederek yükselmeleri gerekiyor. Biz de kahramanımızı seçerek bu maceraya atılıyoruz.

Gods of Rome'nun göz alıcı grafikleri olduğu söylenebilir. Kahraman modellemelerinde yüksek detay seviyesi mevcut. Ayrıca mekan tasarımları, görsel efektler ve arka plandaki dinamik yapı oyundaki görsel kaliteyi tamamlıyor.

Gods of Rome'da dövüşleri kazandıkça kahramanınız seviye atlayabilmekte ve daha da güçlü hale gelebilmekte.

Gods of Rome v1.2.1b mod apk indir, Gods of Rome v1.2.1b hile apk indir, Gods of Rome v1.2.1b apk indir, Gods of Rome v1.2.1b full apk indir, Gods of Rome v1.2.1b para hileli apk indir, Gods of Rome v1.2.1b elmas hileli apk indir, Gods of Rome v1.2.1b coins hileli apk indir, Gods of Rome v1.2.1b skill hileli apk indir, Gods of Rome v1.2.1b alışveriş hileli apk indir
görüntü
gods of rome hile apk indir

gods of rome hile apk indir
bilgi
adı
 Gods of Rome
sürümü
 1.2.1b
boyut  525M
dil  Türkçe
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasını indirin ve oyunu açın, oyunun datası otomatik inecektir.


Ne Hilesi Var?
Skiller Sürekli Aktif 

Facebook Sayfamı Beğenin!

4 yorum: