GO Keyboard PRIME - Emoji, Sticker v2.63 Full Apk Türkçe İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

GO Keyboard PRIME - Emoji, Sticker v2.63 Full Apk Türkçe İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

6 Ocak 2016 Çarşamba

GO Keyboard PRIME - Emoji, Sticker v2.63 Full Apk Türkçe İndirGO Klavye 2.63
Android cihazınızın standart klavyesinden memnun değilseniz, yeni ve farklı bir klavye uygulaması arıyorsanız GO Keyboard ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulamalardan bir tanesidir. Klavyenizi daha efektif ve hızlı kullanmak için kullanabileceğiniz uygulama gelişmiş ve pratik özelliklere sahip. Android cihazlar için standart klavyenize iyi bir alternatif olan GO Keyboard, benzer uygulamalardan bir adım öne çıkıyor.

GO Keyboard Prime tamamen düzenlenebilir bir klavye uygulamasıdır. Klavyeniz üzerindeki en ufak ayrıntılarıları bile kendi zevk ve ihtiyaçlarınıza göre düzenleyebiliyorsunuz.

Özellikler:
    Ses ve titreme ayarları
    Otomatik bütük harf kullanımı
    Size özel öneriler
    Otomatik tamamlama
    Mesajlarınızı eğlenceli hale getirmek için eğlenceli ikonlar
    Otomatik boşluk bırakma

GO Keyboard sahip olduğu bir çok kullanışlı özellik ile Android cihazınız üzerinde yazı yazma işlerinizi kolaylaştırıyor ve hızlandırıyor. Tüm bu özellikler dışında GO Keyboard, kendi zevkinize göre seçebileceğiniz 100'den fazla temaya sahiptir. Farklı tür ve renkteki temalara bakarak size en uygun olanı seçebilirsiniz. Ayrıca uygulama 25 farklı dil desteğine sahiptir. Eğer kapsamlı bir klavye uygulaması arıyorsanız GO Keyboard'ı ücretsiz olarak indirerek kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederim.


go keyboard prime apk, go keyboard prime 2.63 apk, go keyboard prime indir, go keyboard prime full apk, go keyboard prime android, go keyboard prime, go keyboard prime 2.63 full apk, go keyboard prime 2.63 apk download, go keyboard prime 2.63 apk indir, go keyboard prime 2.63 apk full, go keyboard prime 2.63 apk ful, go keyboard prime 2.63 hack, go keyboard prime 2.63 premium, go keyboard prime 2.63 full sürüm, go keyboard prime 2.63 android full, go keyboard prime 2.63 android download, go keyboard prime apk indir, go keyboard prime apk download, go keyboard prime full sürüm, go keyboard prime android full, go keyboard prime android download, go keyboard prime apk full, go keyboard prime android indir, go keyboard prime marshmallow full apk, go keyboard prime apk, go keyboard prime full apk, go keyboard prime 2.63 apk, go keyboard prime 2.63 apk indir, go keyboard prime 2.63 apk download
görüntü

bilgi
adı
 GO Klavye - EMOJI, EMOTICONS
sürümü
 2.63
boyut  21M
dil  Türkçe
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasını indirin ve kurun.

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: