Far Cry 4 Arena Master v1.0.7 Mod Apk Para Hileli İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Far Cry 4 Arena Master v1.0.7 Mod Apk Para Hileli İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

15 Ocak 2016 Cuma

Far Cry 4 Arena Master v1.0.7 Mod Apk Para Hileli İndirFar Cry 4 Arena Master v1.0.7
Far Cry 4 Arena Master, Far Cry 4'ün geliştiricisi Ubisoft'un bu yeni açık dünya FPS oyunuyla birlikte yayınladığı resmi Far Cry 4 mobil oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun ve Far Cry 4 yardımcı uygulaması olan Far Cry 4 Arena Master bir kart oyunu şeklinde tasarlanmış. Oyunda temel olarak Far Cry 4 dünyasında görebileceğimiz paralı askerleri ve vahşi hayvanları toplayarak kendi takımımızı oluşturuyoruz ve bu takımı kullanarak diğer oyuncularların takımlarıyla şöhret ve para için savaştırıyoruz.

Far Cry 4 Arena Master uygulaması eğer Far Cry 4 oyununa sahipseniz oyununuzla bağlantı kurabiliyor ve bu sayede arena kariyeriniz paylaşılabiliyor. Bunun yanında arkadaşlarınıza Far Cry 4 arena karşılaşmaları için davet de gönderebiliyorsunuz. Far Cry 4 Arena Master'da oyuncular Far Cry 4 haritasına erişerek askerlerini yeni askerler ve vahşi hayvanlar toplamak için göreve gönderebiliyorlar. Bu harita Far Cry 4 oyununda açtığınız harita ile aynı harita. Far Cry 4'te daha önceden aktifleştirdiğiniz gözcü kuleleri, çan kuleleri ve diğer gelişimler Far Cry 4 Arena Master'da da oyundaki ilerleyişinizi etkiliyor.

Far Cry 4 Arena Master'da kafeslerin kilidini açarak yeni savaşçılar ve vahşi hayvanları takımınıza dahil edebilmektesiniz. Bunun yanında savaşçı alım satımı yapabiliyor, hayvanlar avlayabiliyor ve yeni savaşçılar yetiştirebiliyorsunuz. Oyunu hem tek başınıza, hem de diğer oyunculara karşı oynayabilmeniz mümkün.

android oyun, android oyun indir, far cry 4 arena master hile apk, far cry 4 arena master para hile apk, far cry 4 arena master altin hile apk, far cry 4 arena master mod apk, far cry 4 arena master 1.0.7 mod apk, far cry 4 arena master hack, far cry 4 arena master para hile, far cry 4 arena master altin hile, far cry 4 arena master 1.0.7 apk hile, far cry 4 arena master 1.0.7 apk mod, far cry 4 arena master 1.0.7 hack apk, far cry 4 arena master 1.0.7 para hile indir, far cry 4 arena master 1.0.7 altin hile indir, far cry 4 arena master 1.0.7 android hile, far cry 4 arena master 1.0.7 apk hack, far cry 4 arena master 1.0.7 hile indir, far cry 4 arena master 1.0.7 sinirsiz para, far cry 4 arena master 1.0.7 sinirsiz altin, far cry 4 arena master apk hack, far cry 4 arena master apk hile, far cry 4 arena master elmas hile
görüntü

bilgi
adı
 Far Cry 4 Arena Master
sürümü
 1.0.7
boyut  48M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasını indirin ve kurun. 

2. Oyunu açın.


Ne Hilesi Var?
-Sınırsız Para Hileli

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: