Epic Dragons v1.03 Mod Apk Sınırsız Gem Hileli İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Epic Dragons v1.03 Mod Apk Sınırsız Gem Hileli İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

15 Ocak 2016 Cuma

Epic Dragons v1.03 Mod Apk Sınırsız Gem Hileli İndirEpic Dragons v1.03
Kendi yarattığınız haritaları paylaşıp oyundan ekstra ödüller kapabiliyorsunuz!

Bu oyunda ejderhalar ile geçen münasebetler oldukça ilginç, çünkü bir kule savunma oyunu olan Epic Dragons'ta gerek saldıranlar gerek kule görevinde duranların hepsi birer ejderha. Hem mekan tasarımıyla hem de karakterleriyle oldukça şirin bir ortam kuran oyun her ne kasar hepimizin bildiği kule savunma mekaniklerini aşan bir yenilik getirmese de hayranların ilgisini çekebilecek bir bölüm tasarım seçeneğiyle kişisel oyun deneyimleri yaratmanızı sağlıyor. Bölümleri dünya çapında olan bir veritabanına yükleyebiliyorsunuz ve popüler haritaları indirme fırsatınız da var. Popüler olan bir harita tasarlamayı başarırsanız oyun sizi birçok ekstra ile ödüllendiriyor.

Saldırı altında olan ejderhalarınızı savunmak için tüm ülkeyi seferber etmeniz gerekiyor. Yetenekleriniz arasında size saldıranlara meteor yağmurları oluşturmak var. Dilerseniz şimşek soldırılarıyla da ortalığın voltajını biraz yükseltebilirsiniz. Epic Dragons dünyasında bunları yaşamak günlük bir oyun sezonunun parçası. Ejderhaların yol göstericisi olarak şirin canavarlarınıza bir çıkış yolu ve yaşam gücü vermekle mükellifsiniz. Düşman saldırılarını savuşturmak için elinizdeki ejderha kadrosunu taktiksel alanlara yerleştirip zemin avantajını kullanmanız gerekiyor. Kusursuz bir görevde Angry Birds tarzı bir 3 yıldızlı ödüllendirme sistemi var. Kule savunma oyunlarında değişik bir soluk arayana kişisel haritalar zevk katacaktır.

android oyun, android oyun indir, epic dragons hile apk, epic dragons para hile apk, epic dragons gems hile apk, epic dragons mod apk, epic dragons 1.03 mod apk, epic dragons hack, epic dragons para hile, epic dragons gems hile, epic dragons 1.03 apk hile, epic dragons 1.03 apk mod, epic dragons 1.03 hack apk, epic dragons 1.03 para hile indir, epic dragons 1.03 gems hile indir, epic dragons 1.03 android hile, epic dragons 1.03 apk hack, epic dragons 1.03 hile indir, epic dragons 1.03 sinirsiz para, epic dragons 1.03 sinirsiz gems, epic dragons apk hack, epic dragons apk hile, epic dragons gems hile
görüntü

bilgi
adı
 Epic Dragons
sürümü
 1.03
boyut  39M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasını indirin ve kurun. 

2. Oyunu açın.


Ne Hilesi Var?
- Sınırsız Gems

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: