Drag Racing Classic v1.6.72 Apk Mod Para Hileli İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Drag Racing Classic v1.6.72 Apk Mod Para Hileli İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

7 Ocak 2016 Perşembe

Drag Racing Classic v1.6.72 Apk Mod Para Hileli İndirDrag Racing Classic v1.6.72
Drag Racing Classic, tüm şehir boyunca 3D yarışlarına katılmak yerine sadece 2D'de kısa mesafelerde yarışacağınız eşsiz bir yarış oyunudur.
Bu kısa mesafelerde, amaç kazanmaktır; doğru zamanda doğru hız bileşenleri oluşturmak ve nitroyu nasıl kullanacağınızı öğrenmek. Eğer yarışta iyi bir performans gösterirseniz, yarış sadece 5 saniyeden az bir zamanda bitebilir. Ancak, bu seviyeye gelebilmeniz için aracınızın seviyesini yükseltmeniz gerekiyor.
Oyunda 50'den fazla farklı araç mevcut ve bunları yarışlarda kazandığınız paralarla yükseltebilirsiniz. Motorunu, frenini, rengini ve hızını değiştirebilirsiniz. Aracınızı yükseltmek ve daha iyi konuma getirmek için çok fazla seçeneğe sahipsiniz.
Drag Racing Classic'in güzelliği ise saniyeler içinde tüm dünyadan farklı insanlarla yarışabiliyor olmanız. Böylece, sonuçlarınız diğer oyuncularla karşılaştırılacak ve siz de onların skorunu kendi skorunuzla karşılaştırabileceksiniz.Drag Racing Classic, dünya çapındaki sonuç tablosunda lider olmak istiyorsanız, beceri ve önsezinizi kullanmak zorunda olduğunuz eğlenceli bir yarış oyunudur.

android oyun, android oyun indir, drag racing classic hile apk, drag racing classic para hile apk, drag racing classic altın hile apk, drag racing classic mod apk, drag racing classic 1.6.72 mod apk, drag racing classic hack, drag racing classic para hile, drag racing classic altın hile, drag racing classic 1.6.72 apk hile, drag racing classic 1.6.72 apk mod, drag racing classic 1.6.72 hack apk, drag racing classic 1.6.72 para hile indir, drag racing classic 1.6.72 altın hile indir, drag racing classic 1.6.72 android hile, drag racing classic 1.6.72 apk hack, drag racing classic 1.6.72 hile indir, drag racing classic 1.6.72 sınırsız para, drag racing classic 1.6.72 sınırsız altın, drag racing classic apk hack, drag racing classic apk hile, drag racing classic elmas hile
görüntü

bilgi
adı
 Drag Racing Classic
sürümü
 1.6.72
boyut  32M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasını indirin ve kurun. Ne Hilesi Var?
- Sınırsız Para
- Herşey Açık

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: