Call of Mini Infinity v2.5 Mod Apk + SD Hileli İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Call of Mini Infinity v2.5 Mod Apk + SD Hileli İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

24 Ocak 2016 Pazar

Call of Mini Infinity v2.5 Mod Apk + SD Hileli İndirCall of Mini Infinity v2.5
Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz oldukça eğlenceli bir aksiyon oyunu olan Call of Mini: Infinity ile insanlığın geleceğini kurtarmak sizin elinizde.

Dünya yaşamının bir göktaşı etkisiyle sona ermesini beklenmektedir. Bu yüzden insanların yaşayabileceği ve yerleşebileceği yeni bir gezegen bulmak için araştırmalar sürmektedir.

Bundan tam 35 yıl önce insanoğlu tarafından keşfedilmiş olan ve Caron adıyla bilinen yıldıza düzenlenecek olan seferde orduların başına siz geçeceksiniz. Ordunuzla gezegene iniş yaptıktan sonra kendi uzay üssünüzü kurun ve üssünüzü uzaylıların saldırılarına karşı korumaya çalışın. Yavaş yavaş gezegene yayılmaya başlayarak tüm gezegeni ele geçirin.


android oyun, android oyun indir, call of mini infinity hile apk, call of mini infinity para hile apk, call of mini infinity altin hile apk, call of mini infinity mod apk, call of mini infinity 2.5 mod apk, call of mini infinity hack, call of mini infinity para hile, call of mini infinity altin hile, call of mini infinity 2.5 apk hile, call of mini infinity 2.5 apk mod, call of mini infinity 2.5 hack apk, call of mini infinity 2.5 para hile indir, call of mini infinity 2.5 altin hile indir, call of mini infinity 2.5 android hile, call of mini infinity 2.5 apk hack, call of mini infinity 2.5 hile indir, call of mini infinity 2.5 sinirsiz para, call of mini infinity 2.5 sinirsiz altin, call of mini infinity apk hack, call of mini infinity apk hile, call of mini infinity elmas hile
görüntü

bilgi
adı
 Call of Mini Infinity
sürümü
 2.5
boyut  97M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1- Apk ve OBB dosyasını indirin.

2- com.trinitigame.android.callofminiinfinity isimli klasörü dahili hafıza/Android/obb klasörüne atın.
3- Apkyi kurun ve oyunu açın.

Ne Hilesi Var?
Unlimated Coins
Unlimated Crystal
Unlimated Obisiand 

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: