Buz Devri Maceraları v1.9.2d Mod Apk Alışveriş Hileli İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Buz Devri Maceraları v1.9.2d Mod Apk Alışveriş Hileli İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

25 Ocak 2016 Pazartesi

Buz Devri Maceraları v1.9.2d Mod Apk Alışveriş Hileli İndirBuz Devri Maceraları v1.9.2d
Buz Devri Maceraları en sevilen animasyon serilerinden olan Ice Age - Buz Devri'ni konu alan ve oldukça zengin bir içeriğe sahip olan bir mobil macera oyunudur.

Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Buz Devri Maceraları ya da orjinal adıyla Ice Age Adventures mobil oyunlardaki başarısıyla tanınan Gameloft tarafından geliştirilmiş olan bir başka başarılı yapımdır. Asphalt 8, Six Guns, Örümcek Adam oyunları gibi yapımlarıyla tanıdığımız Gameloft bu oyunda da tecrübesini konuşturuyor ve oyun severlere üst kalite bir içerik sunuyor.

Buz Devri Maceraları bize Sid, Manny, Diego ve diğer Buz Devri kahramanlarının maceralarına tanık olma imkanı vermekte. Oyunda herşey yine şapşal sincabımız Scrat'ın bir türlü yakalayamadığı meşe palamudunu takip etmesiyle başlıyor ve yine Buz Devri'nin kaderini değiştirecek olaylar dizisi patlak veriyor. Sid ve arkadaşları bu olaylar sonucu bir buz parçası üzerinde mahsur kalarak ana karadan kopuyorlar ve denizde sürüklenmeye başlıyorlar. Bundan sonra ise bize düşen görev Sid'e ve arkadaşlarına yardımcı olarak onları dinazorlar gibi tehlikelerden korumak ve eve dönmelerine yardımcı olmak. Bu iş için kimi zaman heyecan dolu anlar yaşarken kimi zaman eğlenceli bulmacalar çözüyoruz.

Hem bir macera hem de bir bulmaca oyunu olan Buz Devri Maceraları eğer Buz Devri'ni seviyorsanız kaçırmamanız gereken bir oyun.


android oyun, android oyun indir, buz devri maceraları hile apk, buz devri maceraları para hile apk, buz devri maceraları altın hile apk, buz devri maceraları mod apk, buz devri maceraları 1.9.2d mod apk, buz devri maceraları hack, buz devri maceraları para hile, buz devri maceraları altın hile, buz devri maceraları 1.9.2d apk hile, buz devri maceraları 1.9.2d apk mod, buz devri maceraları 1.9.2d hack apk, buz devri maceraları 1.9.2d para hile indir, buz devri maceraları 1.9.2d altın hile indir, buz devri maceraları 1.9.2d android hile, buz devri maceraları 1.9.2d apk hack, buz devri maceraları 1.9.2d hile indir, buz devri maceraları 1.9.2d sınırsız para, buz devri maceraları 1.9.2d sınırsız altın, buz devri maceraları apk hack, buz devri maceraları apk hile, buz devri maceraları elmas hile
görüntü

bilgi
adı
 Buz Devri Maceraları
sürümü
 1.9.2d
boyut  52M
dil  Türkçe
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasını indirin ve kurun. Ne Hilesi Var?
- Alışveriş Hilesi
- Antiban

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: