Beat the Boss 4 v1.0.8 Full Apk + Mod Sınırsız Para Hileli - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Beat the Boss 4 v1.0.8 Full Apk + Mod Sınırsız Para Hileli - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

8 Ocak 2016 Cuma

Beat the Boss 4 v1.0.8 Full Apk + Mod Sınırsız Para HileliBeat the Boss 4 v1.0.8
Patronunuzdan intikam almak isterseniz Beat the Boss 4 sizi bekliyor
Beat the Boss 4 günlük stresinizi atmanız için size ideal çözümü sunan mobil patron dövme oyunu serisinin son üyesi.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oymayabileceğiniz bir oyun olan Beat the Boss 4'de bize günlük hayatta canımızı sıkan, hayatı bize zindan eden, ek mesailerle gün yüzü görmememize neden olan patronlarımızdan, verdiği ödevlerle bizi hayattan bezdiren öğretmenlerden sanal olarak intikam alabilmek için bir fırsat veriliyor. Oyunda temel amacımız ise ekranda patronumuzu veya istediğimiz kişiyi temsil eden eşek sudan gelene kadar pataklamak ve değişen yüz ifadelerine tanık olmak.

Mizah amaçlı bir oyun olan Beat the Boss 4'ü oynayarak biraz eğlenebilir ve komik anlar yaşayabilirsiniz. Oyunda bize karşımıza çıkan patronu pataklayabilmek için belli bir süre veriliyor. Bu süre içerisinde patronumuzun canını tüketmemiz gerekiyor, yoksa tekrar denememiz gerekiyor. Patronumuzu pataklayabilmek için birçok uçuk silah ve ekipman seçeneğine de sahibiz. Oyunda farklı mekanlar ve sıradışı saldırı şekilleri oyuncuları beklemekte.

Beat the Boss 4, South Park çizgi filmine benzeyen karakterlere ve 2 boyutlu grafiklere sahip olan bir mobil oyun.


android oyun, android oyun indir, beat the boss 4 hile apk, beat the boss 4 para hile apk, beat the boss 4 altın hile apk, beat the boss 4 mod apk, beat the boss 4 1.0.8 mod apk, beat the boss 4 hack, beat the boss 4 para hile, beat the boss 4 altın hile, beat the boss 4 1.0.8 apk hile, beat the boss 4 1.0.8 apk mod, beat the boss 4 1.0.8 hack apk, beat the boss 4 1.0.8 para hile indir, beat the boss 4 1.0.8 altın hile indir, beat the boss 4 1.0.8 android hile, beat the boss 4 1.0.8 apk hack, beat the boss 4 1.0.8 hile indir, beat the boss 4 1.0.8 sınırsız para, beat the boss 4 1.0.8 sınırsız altın, beat the boss 4 apk hack, beat the boss 4 apk hile, beat the boss 4 elmas hile
görüntü

bilgi
adı
 Beat the Boss 4
sürümü
 1.0.8
boyut  150M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasını indirin ve kurun.
2. OBB dosyasını indirin ve SD/Android/obb klasörünün içine atın
3. Oyunu çalıştırın.

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: