Battle Empire: Roman Wars v1.6.2 Mod Apk Sınırsız Hileli İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Battle Empire: Roman Wars v1.6.2 Mod Apk Sınırsız Hileli İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

24 Ocak 2016 Pazar

Battle Empire: Roman Wars v1.6.2 Mod Apk Sınırsız Hileli İndirSavaş İmparatorluğu: Roma v1.6.2
Şehir kurma ve savaş oyununu birarada oynamak hoşuna gider mi? O zaman yeni oyunumuz Savaş İmparatorluğu: Roma Savaşları'nda bir Roma Şehri kur ve imparatorluğunu büyütmek için savaş! Diğer oyunculara saldırmaları için birliklerini gönder ve imparatorluğunu büyütmek için savunmanı kur. Roma ve Sparta Savaşlarını seviyor musun? Savaş alanındaki iyi bir strateji ordunun savaşları kazanmasına yardımcı olacak ve devasa bir imparatorluğa, zaferlere sahip olan en iyi oyuncular arasında yer alacaksın!

**** Uyarı: bu oyun son derece bağımlılık yapıcıdır!! ****

Savaş İmparatorluğu: Roma Savaşları'nda, bir şehir ve ordu kuracaksın. Etrafındaki oyuncuların yağmasına uğramamak için iyi bir şehir savunması kurmaya ve düşmanlarını yoketmek, imparatorluğunu genişletmek ve diğer oyuncuların şehirlerini yağmalamak için güçlü bir orduya ihtiyacın var. Sen bir imparatorsun, tıpkı Sezar gibi, şehir kurmaktan ve savaş alanında zafer kazanmaktan sorumlusun.
Bu oyun şehir kurma ve savaş stratejisi oyunlarını biraraya getiriyor. Onu şimdi indir ve ücretsiz oyna!

android oyun, android oyun indir, battle empire roman wars hile apk, battle empire roman wars para hile apk, battle empire roman wars altin hile apk, battle empire roman wars mod apk, battle empire roman wars 1.6.2 mod apk, battle empire roman wars hack, battle empire roman wars para hile, battle empire roman wars altin hile, battle empire roman wars 1.6.2 apk hile, battle empire roman wars 1.6.2 apk mod, battle empire roman wars 1.6.2 hack apk, battle empire roman wars 1.6.2 para hile indir, battle empire roman wars 1.6.2 altin hile indir, battle empire roman wars 1.6.2 android hile, battle empire roman wars 1.6.2 apk hack, battle empire roman wars 1.6.2 hile indir, battle empire roman wars 1.6.2 sinirsiz para, battle empire roman wars 1.6.2 sinirsiz altin, battle empire roman wars apk hack, battle empire roman wars apk hile, battle empire roman wars elmas hile
görüntü

bilgi
adı
 Battle Empire: Roman Wars
sürümü
 1.6.2
boyut  35M
dil  Türkçe
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasını indirin ve kurun.
2. Oyunu açın.


Ne Hilesi Var?
- Herşey Sınırsız

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: