Angel Stone v2.1.1 Mod Apk (Sınırsız Mana) İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Angel Stone v2.1.1 Mod Apk (Sınırsız Mana) İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

5 Ocak 2016 Salı

Angel Stone v2.1.1 Mod Apk (Sınırsız Mana) İndirAngel Stone v2.1.1
Sürükleyici Hikaye Yapısı, Kaliteli Grafikleri ve Aksiyon Dozu Yüksek Atmosferiyle Mutlaka Denenmesi Gereken Oyunlardan

Angel Stone, Android işletim sistemi taşıyan cihazlar üzerinde oynanmak üzere tasarşanmış bir aksiyon oyunu. Diablo benzeri atmosferiyle dikkat çeken bu oyunu tablet ve akıllı telefonlarımıza tamamen ücretsiz olarak indirebiliyoruz. Açıkçası ücretsiz olmasına rağmen bu denli sürükleyici ve zengin bir atmosfer sunuyor olması Angel Stone'un kısa sürede yüksek başarı elde etmesini sağlayacaktır.

Angel Stone'da oyuna başlamadan önce sunulan sınıflardan birisini seçmemiz gerekiyor. Sınıflar arasında şövalye, büyücü ve silahşör var. Bu karakterlerin hepsi kendilerine özgü özelliklere, saldırı ve savunma yeteneklerine sahipler. Buna ek olarak bölümleri geçip tecrübe puanı ve altın kazandıkça karakterimize yeni aksesuarlar ve silahlar satın alabiliyoruz.

Angel Stone'un en iyi olduğu noktalar arasında grafikleri ve ses efektleri geliyor. Karakterlerin birbirleriyle olan mücadeleleri ve savaşları esnasında ortaya çıkan animasyonlar oldukça gerçekçi bir şekilde ekrana yansıtılıyor.
Arkadaşlarımızla birlikte oynayabilme imkanına da sahip olduğumuz Angel Stone, dungeon crawler tarzı oyunlardan keyif alanların kaçırmaması gereken seçeneklerden birisi.

android oyun, android oyun indir, angel stone hile apk, angel stone para hile apk, angel stone altın hile apk, angel stone mod apk, angel stone 2.1.1 mod apk, angel stone hack, angel stone para hile, angel stone altın hile, angel stone 2.1.1 apk hile, angel stone 2.1.1 apk mod, angel stone 2.1.1 hack apk, angel stone 2.1.1 para hile indir, angel stone 2.1.1 altın hile indir, angel stone 2.1.1 android hile, angel stone 2.1.1 apk hack, angel stone 2.1.1 hile indir, angel stone 2.1.1 sınırsız para, angel stone 2.1.1 sınırsız altın, angel stone apk hack, angel stone apk hile, angel stone elmas hile
görüntü

bilgi
adı
 Angel Stone
sürümü
 2.1.1
boyut  39M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasını indirin ve kurun.
2. OBB dosyasını indirin ve SD/Android/obb klasörünün içine atın
3. Oyunu çalıştırın.


Ne Hilesi Var?
1. God mode
2. Unlimited mana 

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: