Age of Warring Empire v2.4.1 Full Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Age of Warring Empire v2.4.1 Full Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

6 Ocak 2016 Çarşamba

Age of Warring Empire v2.4.1 Full Apk İndirAge of Warring Empire v2.4.1
Age of Warring Empire multiplayer altyapısı ile öne çıkan MMO tadında bir strateji oyunudur.

Ücretsiz olarak oynanabilen bir Android oyunu olan Age of Warring Empire kendine has bir dünyaya sahiptir. Mitolojik öğelerle süslenmiş bu sihirli dünyada yükselen imparatorluklar ve güçlü kahramanlar kıyasıya savaşmakta. Bu sihirli dünyanın kaderinin parmak uçlarımızda olduğu Age of Warring Empire'da kendi imparatorluğumuzu kurarak ordularımızı yaratıyoruz ve özel kahramanlarımızı yetiştiriyoruz. Binlerce gerçek oyuncuyla savaşarak imparatorluğumuzu genişletebilmenin yanında diplomatif ittifaklar yapabiliyor ve yeni arkadaşlar kazanabiliyoruz.

Kaynak toplama, ürettiğiniz binaları ve savunma sistemlerini geliştirme, orduları ve birlikleri güçlendirme gibi klasik strateji yapısının hakim olduğu Age of Warring Empire'da kendi kahramanımızı savaşları kazandıkça geliştirebilmekte, ordularımıza öncülük etmelerini sağlayabilmekteyiz. Oyunda yer alan kahramanlar Robin Hood, Akhilleus, Jan Dark gibi gerçek tarihi kahramanlardır.

Age of Warring Empire'da rakiplerimizle savaşlarımız canlandırılmakta, kahramanların savaşları oyuncu tarafından izlenebilmektedir. Topladığımız kaynaklar sayesinde güçlü silahlar ve zırhlar yaratabiliyoruz. Ayrıca gemler aracılığıyla bu ekipmanları daha da güçlendirebilmemiz mümkün.

Not: Oyunu oynayabilmek için internet bağlantısı gerekmektedir.

android oyun, android oyun indir, age of warring full apk, oyunu adı para hile apk, oyunu adı altın hile apk, oyunu adı mod apk, oyunu adı 2.4.1 mod apk, oyunu adı hack, oyunu adı para hile, oyunu adı altın hile, oyunu adı 2.4.1 apk hile, oyunu adı 2.4.1 apk mod, oyunu adı 2.4.1 hack apk, oyunu adı 2.4.1 para hile indir, oyunu adı 2.4.1 altın hile indir, oyunu adı 2.4.1 android hile, oyunu adı 2.4.1 apk hack, oyunu adı 2.4.1 hile indir, oyunu adı 2.4.1 sınırsız para, oyunu adı 2.4.1 sınırsız altın, oyunu adı apk hack, oyunu adı apk hile, oyunu adı elmas hile
görüntü

bilgi
adı
 Age of Warring Empire
sürümü
 2.4.1
boyut  50M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasını indirin ve kurun.

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: