Six-Guns: Gang Showdown 2.9.0h Mod Apk İndir - PARA HİLELİ - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Six-Guns: Gang Showdown 2.9.0h Mod Apk İndir - PARA HİLELİ - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

1 Haziran 2016 Çarşamba

Six-Guns: Gang Showdown 2.9.0h Mod Apk İndir - PARA HİLELİsix guns hile apk indir
Six-Guns: Gang Showdown 2.9.0h HİLE APK
Six-Guns HİLE APK android cihazınıza aşağıdan ücretsiz ve şerif yıldızı hileli olarak indirip oynayabileceğiniz kovboy, haydut ve daha fazla doğa dışı düşmanlarla dolu, gerçekten devasa ve açık olan bir Vahşi Batı sınır bölgesinde geçen harika bir TPS aksiyon oyunudur.

Karakterimiz olan Buck Crosshaw, durduk yere haketmeyen birini asla vurmamıştır. Şimdi ise kendi ölümünü tezgahlayıp Arizona'ya kaçan bir kanun kaçağı olmuştur. Ancak Buck, yağmurdan kaçarken doluya yakalanmak üzere. Zira bu gizemli bölgenin tepelerinde antik ve uğursuz bir güç hareketlenmekte.

VAHŞİ BİR SINIR BÖLGESİ
Hikaye ve aksiyonun içinde tamamen kaybolurken keşfetmen gereken olaylar, gizemler ve zorluklarla dolu Arizona ve Oregon bölgelerinde kurulan açık bir dünyada özgürce dolaş. Ama bu toprakların güzelliği seni kandırmasın. Kanun kaçakları, vampirler ve daha birçok doğa dışı düşman gölgelerde saklanıyor.

ZORLUĞU KABUL ET
Aşman gereken büyük zorluk çeşitliliğiyle dolu 40 görev üstlen. Atlarla yarışacak, soyguncuları haklayacak, düşman dalgalarını kıracak ve çok daha fazlasını yapacaksın!

EYERİ BAĞLA
Ölmen ya da öldürmen gereken bu topraklarda sana yardımcı olacak 8 farklı atın, 19 silahın, geniş bir elbise ve mühimmat yelpazesinin ve diğer ürünlerin kilidini açman gerekecek.


Siz de bu tarz Gameloft oyunlarına bayılıyorsanız mutlaka indirip denemelisiniz. Hemen aşağıdan Six-Guns MOD APK yi para hileli olarak indirebilirsiniz.
görüntü
six guns hile apk indir
six guns hile apk indir
bilgi
adı
 Six-Guns: Gang Showdown
sürümü
 2.9.0h
boyut  400M
dil  Türkçe
indirme linkleri
KURULUM:
1. Dosyaları indirin.
2. com.gameloft.android.ANMP.GloftSXHM isimli klasörü dahili hafıza/Android/obb klasörünün içine çıkartın.
3. Apkyi kurun ve oyunu açın.
4. İyi oyunlar!

NE HİLESİ VAR?
Para Hilesi

Şerif Yıldızı Hileli

Facebook Sayfamı Beğenin!

5 yorum: